קטגוריות
תמלול

תמלול באנגלית שירותי תמלול באנגלית

תמלול באנגלית מידע בשבילך

שירות תמלול באנגלית מהיר ומשתלם

צלצלו: לחץ על הקישור: 077-8036572

תמלול באנגלית כאן

 

רוצים תמלול באנגלית? צלצלו: 077-8036572

אם לרגע סברתם, כי תמלול משמעותו היא, העברת הקלטה לתוכן כתוב, אז טעות בידכם. מדובר לארק על פעולה זו, כי אם על האזנה לטון הדיבור, שינויים  בסביבת ההקלטה, רעשים ברקע ועוד. על המתמלל להיות בעל ידע נרחב ולהבין את הקונספט שבו נאמרו הדברים. ישנם מתמללים המתמחים גם בנושאים כגון תמלול באנגלית ועליו להיות בקיא בשפה האנגלית ברמת שפת אם. יש לציין, כי מחירון תמלול באנגלית, יהיה יקר יותר. כמו כן, ישנם לקוחות שמעוניינים כי הקובץ באנגלית, אף יתורגם לשפה העברית, מה שיעלה את המחיר.

תמלול באנגלית

מי יכול להכיר את הדיאלקטים השונים בתמלול באנגלית?

השפה האנגלית היא הפה המדוברת בארצות רבות בעולם, וכן, היא בעלת דיאלקטים רבים וביטויים שונים. מי שמתמחה בנושא כגון תמלול באנגלית, חייב להכיר היטב את הדיאלקטים ורק מתמלל שהוא דובר אנגלית ברמת שפת אם, יכול להכיר את הדיאלקטים השונים. יש לציין, כי בשפה האנגלית, ישנן מילים רבות שעל פניו, משתמעות זהות, אבל למעשה מדובר במשמעויות שונות. אם ברצונכם לבצע תמלול מקצועי בשפה האנגלית, יש לוודא לגבי מחירון תמלול בשפה האנגלית. השוו כמה חברות, קבלו הצעות מחיר ולפי זה תוכלו להחליט למי לפנות.

ההבדל בין תמלול מאנגלית לאנגלית או תמלול ותרגום מאנגלית לעברית

אם מדובר על תמלול אנגלית שמיועד לראיה בבית המשפט,הקובץ באנגלית, חייב להיות מתורגם לעברית, מה שיגרום  כי מחירון תמלול יהיה יקר יותר. יש לציין,כי ביצוע תמלול באנגלית, לוקח שלושה ימי עסקים. לעומת זאת, תמלול מאנגלית לאנגלית יהיה זול יותר, אך יקר יותר משירות כגון תמלול אודיו מעברית לעברית, משום שמדובר בכל זאת, בפה זרה ואין הרבה מתמללים שדוברים אנגלית ברמת שפת אם או שהם אנגלו סאקסים.

למי דרוש יותר תמלול באנגלית?

ישנם כנסים רבים בישראל, כאשר מגיעים אליהם הרבה אנשי עסקים מחו"ל. זו הסיבה כי ברוב הכנסים יידרש תמלול של קובץ אודיו למלל בפה האנגלית.  גם בנושא כגון תמלול ראיונות באקדמיה, נעשה בשפה האנגלית גם ראיונות, יש לבצע בהם תמלול באנגלית. לעיתים קבצים אלה, לאחר תמלול באנגלית, יידרשו תרגום. כאשר אתם יודעים מה המטרה של בתמלול, בקשו מחירון תמלול ותוכלו אף לשלוח את קובץ האודיו  לחברת התמלול ולקבל הצעת מחיר ואפילו, מומלץ לשלוח לכמה חברות תמלול שמתמחות בתמלול באנגלית, כך שתוכלו לבחור בין ההצעות, את זו שתשתלם לכם ביותר.

אופציה נוספת לתמלול באנגלית

תמלול באנגלית כאן

תמלול באנגלית ישנן חברות תמלול ותרגום, אשר יכולות גם לתמלל קובץ אודיו מאנגלית לאנגלית וגם לתרגם את הקובץ לעברית אם קיים הצורך. זוהי בהחלט אופציה, כאשר כל השירותים הללו, ניתנים תחת אותה קורת גג ולכן אין מדובר כאן רק על מחירון תמלול, כי אם גם על מחיר התרגום, אשר שתי המלאכות הללו, תתבצענה באופן המדויק ביותר.

https://www.youtube.com/watch?v=MR4v8m9lU7A

 

 

מה זה תמלול? 

תמלול למעשה  הוא למעשה העברה של קובץ שמע לטקסט.

אדם העוסק בעבודה זאת של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל. 

כאשר חפצים בתמלול מדויק ואיכותי, רצוי לגשת למתמלל מומחה במלאכה זו כיוון תמלול קבצים דורש מיומנות רבה ודיוק רב. 

עליו להבחין בין סוגי קולות, סוגי מבטא וזיהוי מדויק של אותם מדברים , סוגי הדגשה וכדומה.

 

בימינו אפשר למצוא סוגים של תמלול כדוגמת:

תמלול הרצאות

תמלול שיחות שהוקלטו

תמלול ישיבות

תמלול לבית משפט

תמלול של הקלטות

תמלול של הרצאה או ראיון

תמלול בשפות שונות

 

How do you transcribe audio files to text?

במאמר נפרט לכם על סוגי התמלול הקיימים

 

תמלול הרצאות – שומעים הרצאה המוקלטת בקובץ אודיו והופכים את ההרצאה לטקסט כתוב

תמלול משפטי  – זה סוג תמלול אשר מייצג שיחה ואותו תמלול מיוצג כראיה בפני בית המשפט.

תמלול של ראיונות – המרת ראיונות מוקלטים משמע לטקסט כתוב, יש מקרים שבהם ההקלטות לא מתבצעות בתנאי שטח טובים, קיימים רעשים שונים ברקע אשר מפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול של ראיונות נותן את האפשרות להשיג את הראיון בטקסט כתוב.

תמלול של שיחות – במרבית הפעמים נערכים לצורך משפטי, קיימים בנוסף שיחות מוקלטות ולכן צריך להחליף את שיחות עבור הצגתם בבית המשפט.

תמלול הקלטות – המרה של הקלטות משמע לכתב.

 

תמלול איכותי ומוצלח

 

כדי שאכן התמלול יהיה  מקצועי, צריך שלמתמלל יהיו את אותם מיומנויות  המתאימים כמו למשל: 

 

האזנה חדה, ידע טוב של השפה המדוברת, הוא גם כן צריך להיות שולט בתוכן שאותו הינו מתמלל, אם לדוגמא התמלול עוסק בנושא משפטי, שיהיה את ההיכרות עם מושגים בתחום החוק והמשפט.

 

בנוסף קיים צורך בסבלנות מרובה בגלל שפעמים רבות יש צורך להקשיב לקטע השמיעה כמה פעמים כדי לפענח את הנאמר כיוון שאם לא, עלול להימצא חוסר באותו טקסט.

 

כיצד צריך לבחור מתמלל מנוסה ומקצועי?

פנייה לאיש מקצוע, צריך לבדוק אצלו את אותן הנקודות הבאות:

אם יש לו ידע בתמלול קבצי אודיו וכן אם הוא תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

ענף של התמלול קיימות מספר תוכנות לתמלול, תבררו אצלו באיזה תוכנה הינו נעזר, כאשר הוא איננו יודע לציין באיזה סוג של תוכנות הוא מתמלל, ייתכן שהוא אינו מתמלל מקצועי.

 

אם הוא יהיה יכול לתמלל קבצי אודיו  בעלי איכות שמיעה נמוכה, למתמללים בעלי ניסיון ישנן תוכנות שמשפרות קבצים של אודיו ואף שיחות באיכות נמוכה במיוחד הם מסוגלים לתמלל.

 

 

להלן מידע על תמלול שיחות לבית המשפט?

אפשר לומר בפשטות תמלול הקלטות הינה מלאכה שעיקרה המרת קבצים של שמע או וידאו לקובץ טקסט  

התמלול הוא מיועד לצרכים של רבים:כמו לדוגמא תמלול לצורך בית המשפט או תמלול לצורך חקירות שונות

  

שירותי תמלול

מי משתמש בשירות תמלול יכול להיות שזה בגלל מקרים שונים. 

השוני בצרכים הוא בעצם שונה ממקרה למקרה דוגמת תמלול הקלטה של ישיבה, תמלול קבצי אודיו בידי שיחות טלפון, התמלול קריטי ביותר, תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט לצורך ראיות בבית משפט וכדו.

 

במידה לזמן סברתם, כיוון תמלול משמעותו מהווה, המרת הקלטה לתוכן כתוב, אז טעות בידכם. מדובר כאן לארק על אודות מלאכה היא, כי אם על אודות האזנה לטון הדיבור, שינויים  ברחובות הקלטה, רעשים  ברקע וכדומה. הכול על מתמלל להיות המומחה נרחב ולתרגל את אותה הקונספט שבו נאמרו החפצים. קיים מתמללים המתמחים ואלו בתחומים וביניהם תמלול קבצי אודיו באנגלית ועליו להיות בקיא בשפה האנגלית באיכות שפת אם וכאשר. קיים לציין, כי מחירון תמלול באנגלית, ישמש יקר יותר. וגם, קיים הם שונים שמעוניינים כיוון הקובץ באנגלית, אפילו יתורגם לשפה העברית, דבר זה שיעלה את המחיר.

 

מיהו יכול להבחין את אותן הדיאלקטים המגוונים בתמלול באנגלית?

 

השפה האנגלית היא השפה המדוברת בארצות רבות ברחבי אירופה, ובנוסף, הוא שמאפשרת יצירה של עיצובים מיוחדים דיאלקטים שונים וביטויים ייחודיים. מיהו שמתמחה בקשר וביניהם תמלול באנגלית, מוכרח להציג את אותן הדיאלקטים ורק מתמלל שהיא דובר אנגלית ברמת שפת במידה, עלול להפריד רק את הדיאלקטים הנבדלים. יש להדגיש, שהרי בשפה האנגלית, יש תווים נוספות הנמצא על פניו, משתמעות גלות, אבל למעשה אנחנו מדברים על במשמעויות משתנות. אם ברצונכם לממש התמלול מנוסה בשפה האנגלית, מותקן להבטיח בקשר ל מחירון תמלול קבצי אודיו בשפה האנגלית. השוו מספר חברות , קבלו הצעות ולפי זה יהיה בידכם להחליט למי לפנות.

 

ההבדל בין תמלול קבצי אודיו מאנגלית לאנגלית או שמא תמלול ותרגום מאנגלית לעברית

 

במידה אנחנו מדברים על התמלול אנגלית המיועד לראיה בכל דירה הדין,הקובץ באנגלית, חייב להיות מתורגם לעברית, הדבר שיגרום  כי מחירון תמלול קבצי אודיו יהיה בעל שם טוב 2 שנים. מותקן להגיד,כיוון עריכת תמלול באנגלית, דורש שלוש ימי לתאגידים. לעומת זאת, תמלול מאנגלית לאנגלית יהיה נמוך יותר, איזה מכובד 2 שנים משירות דוגמת תמלול קבצי אודיו אודיו מעברית לעברית, בגלל שמדברים אמנם, בפה אם לא שאין עוד ועוד מתמללים שדוברים אנגלית באיכות שפת והיה אם אם שאנו אנגלו סאקסים.

 

עבור מי חיוני שנתיים תמלול באנגלית?

 

קיימים כנסים מקיפים במדינה, כאשר מוזמנים להגיע לחדר עוד ועוד האנשים שמאכלסים את ארגונים מחו"ל. זאת מטרת ה כיוון כמעט בכל הכנסים ישתמש תמלול קבצי אודיו על ידי קבצי אודיו למלל בפה האנגלית.  גם בקשר ל למשל תמלול ראיונות באקדמיה, נבצע בשפה האנגלית ואלה ראיונות, קיים ליצור עליהם התמלול באנגלית. לעיתים קבצים אלה, כעבור תמלול באנגלית, יידרשו תרגום. כאשר אתם מעדיפים הפרמטר הסיבה של בתמלול, תדרשו מחירון תמלול ותוכלו האף לשגר את אותו קבצי האודיו  לחברת תמלול ולקבל כעת הצעה של סכום ואפי', כדאי להזמין משלוח לכמה בתי עסק תמלול שמתמחות בתמלול באנגלית, זה שתוכלו להעניק בין ההצעות, את אותה הינו שתשתלם עבורנו מאד.

 

אופציה שונה לתמלול באנגלית

 

ניתן לראות בתי חרושת תמלול ותרגום, אשר יכולות והן לתמלל קובץ אודיו מאנגלית לאנגלית הכולל לתרגם את אותו הקובץ לעברית אם וכאשר קיים הצורך. זו בוודאי תחליף, כשיקרה כל שירותיה האלו, שאפשרי תחלופה ל את אותה קורת גג ומשום כך אין שום אנחנו מדברים לא מורכב הכול על מחירון תמלול, אפילו והן המתארת את מספר התרגום, ש כמה המלאכות הנוספים, תתבצענה במידה הנקודתי מאוד.

 

 

מאוחר יותר, אנשים העדיפו מכשירי הקלטה כדי להקליט את האירועים בזמן אמת, כדי שיוכלו להמיר אותם לטקסט בזמן הפנאי. זה גם היה תהליך שלוקח זמן. היתרון היחיד הוא שהם הצליחו לשלוט במהירות של מכשירי ההקלטה על ידי השהייה, הרצה לאחור, העברה והשמעה של ההקלטה תוך המרתם לטקסט.

לאחר כמה שנים, השתמשו בקצרה ככלי להעתקת הראיונות והנאומים בזמן אמת. יד קצרה היא שיטה לא קלה והיה צורך בהכשרה הכרחית כדי להפוך למומחה בה. זה היה אחד החסרונות הקשורים בטכניקת הקיצור.

הפתרון המיוחל הגיע בצורה של תמלול. כדי לפתור את הצרכים העסקיים שלהם שכרו אנשי עסקים מתמללים פנימיים, כדי לבצע את המשימה מכיוון שלא הייתה גלובליזציה בשלב זה. השכר המוצע להם גדול ובשל ההפרעות החיצוניות שנוצרו בסביבת העבודה, המתמללים בבית התקשו להכין מסמך נטול שגיאות.

לאחר שהמדינות עברו גלובליזציה, שירותי מיקור חוץ התחילו את הקמפיין שלהם. מכיוון שהתשלום המוצע על ידי ספקי שירותי מיקור חוץ נמוך במידה ניכרת, רוב המדינות מעדיפות אותם. כיום, חברות מיקור חוץ רבות מספקות מסמך מושלם וללא שגיאות עם מרווח זמן מהיר שהוא די נוח ללקוחות, וחברות אלו מראות גם גמישות ומחויבות רבה.

כיצד מקליטים ותמלול דיגיטליים עוזרים למנהלי פרויקטים לחסוך זמן ולכסות את הבסיסים שלהם

מקליטים דיגיטליים הם מתנה משמים לאנשים עסוקים ויצירתיים במשרד, מפנים אינספור שעות מזמנם, ומהווים גורם מפתח בשיפור היעילות הכוללת בעולם העסקים כיום.

לדוגמה, ג'ניפר היא מנהלת חשבונות בכירה ומנהלת פרויקטים שעובדת בחברת גיוס כספים חזקה באזור המטרו וושינגטון די.סי. חברה זו משרתת פקידי ממשל גבוהים וידוענים פוליטיים ו/או דתיים ואת היסודות והמטרות הפוליטיות שלהם, כולל עבור פרויקט שנערך לאחרונה של בנייה מחדש ושיפוץ הר ורנון של ג'ורג' וושינגטון.

ג'ניפר קובעת פגישות שמנערות מטרות ורעיונות יצירתיים, ואז רואה את אלה מועברים לתוכנית פעולה קוהרנטית. היא עושה זאת ללא עזרה של סייעת אדמיניסטרטיבית, עושה חלק גדול מעבודתה מהבית, עובדת במשרה חלקית 25 שעות בשבוע, ותוך כדי טיפול בשני ילדים בגיל הגן. היא מסתמכת על גאדג'טים הייטק כמו האייפון והרשמקול הדיגיטלי שלה כדי לגרום לזה לקרות.

ג'ניפר עובדת למעשה עם טכנולוגיה "ישנה יותר", לאחר שרכשה מקליט דיגיטלי של Olympus DMI בסביבות 100 דולר לפני חמש שנים, והמקליטים החדשים עושים עבודה טובה עוד יותר (Samson Zoom H2, למשל, יפיק הקלטות באיכות שידור). היא קנתה עבורו כרטיס זיכרון נוסף והרימה מיקרופון נוסף ב-Radio Shack, ומשתמשת בגאדג'ט הקטן בעוצמה כדי לטפל באחריות הרבות שלה בצורה חלקה ויעילה.

היא מושכת את המקליט הדיגיטלי והמיקרופון שלה מהארנק למקומם באמצע שולחן הישיבות כדי להקליט פגישות ראשוניות עם לקוחות, ובהמשך, פגישות צוות עם צלמי וידאו ומתכננים יצירתיים (בדרך כלל 12 אנשים יושבים סביב שולחן ישיבות), וכן ואז שולחת את קבצי האודיו בדוא"ל לתמלול המהימן שלה (זה אני!) לביצוע מהיר.

פרטי גיוס הכספים שנרשמו בפגישות זוכים לתעדוף ומאורגנים להשלמה בתמליל שנשלח לאחר מכן בדואר אלקטרוני לכל הצדדים הנוגעים בדבר. כך ששום דבר אינו מתעלם או מובן לא נכון, מכיוון שמספר עצום של יעדי משנה יצירתיים ומורכבים מתערבבים בתוכנית כוללת של השלמה, מבלי שג'ניפר תצטרך לבלות זמן רב בטלפון בשיחות מעקב, כי הפרטים שנרשמו בפגישה הם הכל בתמליל. אין בלבול או ספק לגבי פרטים או מועדים, וכל חבר צוות ברור מצידו בהרכבת התמונה הגדולה. חזון הלקוח ומפרטי המשימה נלכדים גם בפגישות הראשונות, הסכמים נרשמים בבירור.

תקשורת טובה היא המפתח להימנעות מאי הבנות, כמו שאומרים, והימנעות מאי הבנות היא הדרך לעשות דברים כמו שצריך ולבצע אותם מהר.

הבוסית של ג'ניפר מקבלת מחמאות מלקוחות מרוצים על הדרך שבה היא שומרת על דברים מתנהלים בצורה חלקה תוך אינטראקציה רגועה וידידותית עם לקוחות וחברי צוות, עד לראות אוכל ושתייה מושלמים מסופקים במהלך הפגישות המשמחות שהיא מארגנת.

בתור התמלול הקבוע שלה במיקור חוץ, אני מכיר את הפגישות של ג'ניפר, מכיר את הקולות של דוברי תעודת זהות, ויכול לתפוס ולתמצת במדויק את מה שחשוב, תוך דילוג על הנעימות. פעמים אחרות, כאשר יש צורך בתמלילים של סרטונים לעריכה, אני מחליף הילוך ונותן תמלול מילה במילה. ג'ניפר התאמצה למצוא אותי. היא רצתה מישהו נגיש לעבוד איתו אחד על אחד, ואני, אכן, זה שתמיד עונה לטלפון, אני זמין 24/7, ואני מסובב את התמלילים תוך שעות מרגע קבלתם, אז אני לתת לה את השירות שהיא צריכה ורוצה.

מצדי, אני חייב לומר שב-30 השנים שבהן התפרנסתי בעסקי הדיווח/תמלול, מצאתי שמקלטים דיגיטליים הם הגשמת חלום. לא עוד משלוחים מושהים של קלטות אודיו בחתך מועדים, לא עוד קלטות חוששות ומעומעמות. במקום זאת, לקוחות מעבירים את קבצי האודיו שלהם למחשב השולחני שלי בקבצי אודיו חדים וברורים, שתענוג לתמלול וניתן לסובב אותם קרוב לזמן אמת, במיוחד פגישות שבהן אני יכול לדלג על הנעימות ולחתוך למרדף.

לפני המהפכה הדיגיטלית, הקלטת פגישות דרשה הקמת מספר מיקרופונים, מיקסר, והסתפקות בהקלטות נחותות בקלטות היסיות שנשברו או אזלו או לא התהפכו בזמן. וכמובן מכיוון שההקלטות לא היו דיגיטליות, נדרשו מתמללים (יקרים) בתוך הבית, או משלוח קלטות באמצעות שליח או דואר חלזונות לתמלול מחוץ למקור, כלומר זמן אספקה ​​איטי יותר ותוספת הוצאות.

אבל היום, גאדג'ט מקליט דיגיטלי קטן זה יאפשר לכל משרד להספיק יותר בפחות זמן ובפחות כסף. מקליטים דיגיטליים הם פשוט על הכלי השימושי ביותר בארסנל התקדמות ההייטק לשיפור יעילות המשרד, ממש שם עם מכשירי הטלפון והפקס. המחיר כל כך ירד עבור הגאדג'טים האלה, שאין יותר סיבה שלכל משרד לא יהיה מקליט דיגיטלי (או שניים או שלושה).

השראה ורעיונות לתכנון חתונות לא תמיד מגיעים כשאתם יושבים מול המחשב. הם עשויים לבוא כשאתה קם בפעם הראשונה בבוקר, בזמן שאתה עושה סידורים או בזמן שאתה מטייל עם הכלב שלך. חשוב ללכוד את כל הרעיונות האלה לפני שהם נשכחים ונעלמים לנצח.

הנה 5 דרכים ללכוד את כל הרעיונות היצירתיים לתכנון חתונה לפני שהם נעלמים:

1) רשום אותם

שמור מחברת בהישג יד כדי שתוכל לרשום הערות כאשר רעיונות מגיעים אליך. על ידי שמירת כל הרעיונות שלך במחברת, בניגוד לפיסות נייר קטנות, כל המידע שלך נשמר במקום אחד. רעיונות נהדרים רבים מגיעים כשאתה מרגיש רגוע אז הקפד לשמור מחברת ליד המיטה שלך. אז אתה יכול לרשום מחשבות שעולות לך ממש לפני שאתה הולך לישון או ברגע שאתה מתעורר.

2) דבר אותם לתוך הטלפון הנייד שלך

לרוב הסמארטפונים, כמו ה-iPhone, Blackberry, Droid (שכולם הם סימנים מסחריים) ואחרים, יש אפליקציה או תכונה שמאפשרת להקליט הערה קולית שתוכל להאזין לה מאוחר יותר.

3) שלח לעצמך הודעת טקסט או אימייל

כשאתה בחוץ איפה שלא מתאים לדבר בקול ואין לך פיסת נייר בהישג יד, שלח הודעה או מייל לעצמך כדי לקרוא מאוחר יותר.

4) דבר לתוך מקליט דיגיטלי

נשא מקליט דיגיטלי כדי שתוכל להקליט את הרעיונות שלך. מצא אחד שאתה יכול לענוד סביב הצוואר שלך או להדק את הבגד שלך כך שיהיה נגיש בקלות בכל עת. אתה יכול גם לשמור אחד ליד המיטה שלך לשימוש במקום מחברת ועט.

5) השתמש בשירות לכידת קול

אם אתה מישהו שאוהב להכתיב הרבה רעיונות אבל אתה שונא לתמלל את ההודעות הקוליות שלך מאוחר יותר, ישנם שירותי תמלול והכתבה אישיים שאתה יכול להירשם אליהם שיעזרו לך. בשירותים אלו אתם מתקשרים למספר, מכתיבים את הרעיונות שלכם בטלפון ובתוך זמן קצר מקבלים מייל עם תמלול ההודעה שלכם יחד עם קובץ שמע של ההקלטה. ישנם חיובים חודשיים עבור שירותים אלה, אז אל תשקיע אלא אם כן אתה מתכנן לעשות בהם שימוש טוב.

קח את כל הרעיונות שאספת, תמלל אותם

מקליט קול דיגיטלי Mp3 – עובדות חיוניות לקניות מהירה ונוחה
מקליט הקול הדיגיטלי Mp3 עדיף יותר מאשר מכשיר הקלטת קלטות מכיוון שהם יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר וניתן להזין את הנתונים המוקלטים שלו למחשב האישי שלך. כיום, יש כבר מגוון רחב של מוצרי מקליט קול דיגיטלי (DVR). לחלקם יש מגבלות בעוד שחלקם פונקציונליים מאוד. עם מגוון רחב של אפשרויות, כדאי לבחור בקפידה את מה שהכי מתאימה לעסק שלך. כמדריך, הנה עובדות מהירות שאתה צריך לדעת על DVR.

זמן הקלטת קול

זמן ההקלטה של ​​המכשיר שונה מדגם אחד למשנהו. רק למעטים מהמכשירים הללו יש יותר מ-250 שעות של זמן הקלטה. החיסרון של זמן הקלטה גבוה יותר הוא שאיכות הצליל של ההקלטה תרד. מכאן שאם אתה רוצה צליל ברור יותר, בחר DVR עם זמן הקלטה נמוך יותר. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את נפח האחסון של המכשיר. זה יכול להיות מאוד שימושי במיוחד למטרות עסקיות. מכשירי ה-DVR המומלצים ביותר הם אלה עם תכונות רב-פונקציונליות עם קיבולת אחסון המוני USB ומנהל קבצים.

תכונות איכות וסטנדרט גבוה

מתמלל הקלטת הקול צריך להיות בעל מגוון רחב של תכונות איכות המציעות נוחות וקלות שימוש. בתור מתמלל, המכשיר צריך להיות בעל תכונות הפעלה קולית או סקירה. וכתכונה נוספת, ניתן להגדיל את הפונקציונליות של המכשיר אם הוא משולב עם תצוגת LCD.

קישוריות למחשב

תכונה זו נמצאת לרוב במכשירי DVR יקרים. קישוריות מקליט הקול הדיגיטלי היא הכרח לאחסון וארגון נתונים מוקלטים במחשב השולחני הביתי שלך. לחלק ממכשירי ה-DVR יש היום תכונת Plug and Play. ניתן לחבר אותם ישירות ליציאת ה-USB של המחשב שלך. עם זאת, חלק מהמכשירים הללו עדיין דורשים תחנת עגינה וכבל USB לחיבור למחשב.

מאמר זה בנושא שירות תמלול באנגלית

כתיבת מאמרים באורך 30 דקות – מכריזה על 6 שיטות אמינות לכתיבת מאמרים מהירה

1. ראשית, בחר את הנושאים שלך. בזמן שאתה מנסה לחסוך זמן, לך על הנושאים האלה שאתה יכול לדון בהם גם אם אינך עורך מחקר מקיף. כתוב את הדברים שמתאימים לתחומי העניין או המומחיות שלך. ודא שהם מעניינים מספיק כדי לקהל היעד שלך לא יהיה אכפת לקרוא אותם.

2. פתח מתווה. ארגן את המאמרים שלך עוד לפני שאתה מתחיל לכתוב אותם. רשום את המידע שברצונך לחלוק וסדר אותם בצורה הגיונית. המידע החשוב ביותר צריך לבוא ראשון כדי שתוכל להתחבר בקלות לקוראים שלך.

3. במקום ליצור טיוטה, אני מציע לך לרשום את המחשבות שלך. אתה מדבר יותר מהר ממה שאתה מקליד, נכון? לכן, במקום ליצור את הטיוטה הראשונה שלך, רשום את המידע שאתה הולך לכלול במאמרים שלך. ודא שאתה עוקב אחר המתאר שלך כך שלא תצטרך לארגן את התוכן שלך מחדש.

4. יש לתמלל את ההקלטות שלך. שכור פרילנסרים כדי לתמלל את מה שהקלטת. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שכר אנשים שדוברי אנגלית שפת אם ויכולים לערוך קצת.

5. אם אין לכם כסף להעסיק פרילנסרים, קדימה פשוט השתמשו בתוכנת זיהוי קולי שתעשה עבורכם את ההקלדה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכתיב את התוכן שלך לאט וברור.

6. ערוך את המאמרים שלך. סיים את התהליך על ידי בדיקת המאמרים שלך. הגהה אותם ידנית. קרא אותם בקול כדי לזהות בקלות את השגיאות שביצעת במהלך הכתיבה. שנה עד שהעותקים שלך יהיו מושלמים.