קטגוריות
תמלול

תמלול שיחות מידע חשוב

תמלול שיחות

תמלול שיחות

אנו חיים בעידן האח הגדול, וכן לאור הרבה תרמיות של נותני שירות או אנשים מהמגזר הפרטי והעסקי, עלינו להקליט ראיות חשובות. כל הקלטה מסוג זה, אשר משמשת כהוכחה או ראיה, חייבת לעבור תמלול הקלטות מחיר, אשר ייקבע לפי אורך ההקלטה, המורכבות שלה מבחינת איכותה  והדחיפות של ההקלטה. גם בסכסוכים למיניהם, הקלטה מהווה ראייה עיקרית, כאשר היא מתומללת ומוגשת לבית המשפט לפי החוק המקובל. ישנם מקרים, בהם נתבעים יטענו בבית המשפט שלא אמרתי דבר כזה, אבל הראיה העיקרית היא זו שתכריע את הדין והכוונה היא לתמלול הקלטה שהתבצעה כחוק ותובא כראיה חותכת לביהמ"ש.

תמלול הקלטות איכותי – רק באמצעות חברות תמלול

יש לציין, כי תמלול הקלטות מחיר הוגן, יתבצע באופן מדויק רק באמצעות חברות תמלול וותיקות ומוכרות. לפי סוג התמלול, אם למטרת הגשת תמלול של תוצאות ישיבה, תמלול של הקלטה, לצורך הוכחה של פגיעת זכויות מחברה הנותנת שירות, משא ומתן עם קבלן, ברכישת נכס, מה שמראה כי הוא אינו יכול לא לעמד הבטחותיו, תמלול ראיונות, מה שיאפשר לקרוא את דברי המרואיין לצורך שימוש במחקר, כתבה עיתונאית שהוקלטה, או כל הקלטה אחרת.

סטודנטים רבים, מעוניינים בתמלולים של הרצאות למטרת לימודים, מה שיסייע להם ללמוד היטב את החומר, מבלי שאיכות ההקלטה תפריע להם או שיתפספסו מילים חשובות. לכן, גם סטודנטים רבים, שולחים הקלטות לחברות תמלול, כך שיוכלו ללמוד את ההרצאות הדרושות להם למטרות כגון לימודים והכנה למבחנים חשובים.

הדיוק  והמקצועיות בתמלול הקלטות

מה שחשוב הוא שרק מתמלל מקצועי, יכול לבצע תמלול הקלטה מחיר. מיותר לציין, כי איכות התמלול ואיכות ההקלטה אם היא ירודה, כאשר התמלול מתבצע באמצעות אדם שמעוניין לחסוך בהוצאות לחברת תמלול, עשויים לפגוע באיכות  התמלול, מילים יושמטו, ייתכנו שגיאות כתיב ותחביר, מה שיוריד את אמינות התמלול, כאשר התמלול  אינו מיועד למטרת הוכחה בבית המשפט, כי אם למטרות אחרות. גם כאן, מומלץ לפנות רק לחברת תמלול אמינה, העוסקת שנים בתחום תמלולים מסוגים שונים.

שלחו את ההקלטה לחברת תמלול וקבלו הצעת מחיר

על מנת לקבל הצעת תמלול הקלטות מחיר, תוכלו לשלוח לכמה חברות תמלול מומלצות את ההקלטה ולקבל במייל או בטלפון הנייד שלכם כמה הצעות מחיר, כך שתהיה לכם האפשרות לבחור, את המחיר הזול מביניהן, כאשר אתם בטוחים במקצועיות החברה והוותק שלה. כמו כן, ישנן חברות תמלול, אשר מתמחות בתמלול הקלטות לבתי משפט, כך שאם זה המקרה שלכם, מומלץ לפנות למומחים בתמלולים משפטיים, כאשר על המתמלל להיות בקיא בחוקים והוא אף יהיה מחויב  להצמיד לתמלול חוות דעת מומחה מטעמו. שירות זה, נדרש ע"י עורכי דין, רופאים, מרצים, סטודנטים, מועצות, עיריות וכן, אנשים רבים מהמגזר הפרטי, הזקוקים לראיות חשובות  שתשמשנה אותם בבית המשפט.

 

מהו תמלול? 

תמלול למעשה  הוא המרת קובץ אודיו לכתב.

העוסק במלאכה זאת של תמלול, נקרא מתמלל. 

אם חפצים בתמלול מדויק ואיכותי, מומלץ להגיע למתמלל מנוסה במלאכה הזו בגלל שהתמלול תובע רמת ביצוע רבה. 

עליו לדעת ולהבחין בין סוגי קולות שונים, מבטא וזיהוי מקצועי של אותם הדוברים , סוגי הדגשה וכדומה.

 

בשנים האחרונות ישנן סוגים של תמלול כדוגמת:

 

תמלול הרצאות לסטודנטים

תמלול בזום

תמלול ישיבות מנהלים

תמלול לבית המשפט

תמלול הקלטות

תמלול ראיון

תמלול בערבית

 

 

בהמשך המאמר נפרט על אותם גווני התמלול הקיימים

 

תמלול הרצאות – שומעים הרצאה שנמצאת על גבי קובץ שמע צריכים להמיר אותה לטקסט

תמלול משפטי  – זה תמלול שמייצג שיחה ואותו תמלול מוצג כראיה בפני השופט.

תמלול ראיונות – המרה של ראיונות מקבצי שמע לכתב, יש מקרים שבהם ההקלטות לא מתבצעות בתנאי שטח טובים, קיימים רעש והמולה ברקע שגורמים להפרעה לשמיעה מסיבה זו, תמלול ראיונות נותן את האפשרות להשיג את אותו הראיון בצורת טקסט.

תמלול של שיחות – ברוב הפעמים מתבצעים לצורך משפטי, יש גם שיחות מוקלטות וכיוון שכך יש צורך להמיר את השיחות הללו טקסט כתוב לטקסט} {לצורך חשיפתם מול השופט.

תמלול של הקלטות – המרה של קלטות מאודיו לטקסט כתוב.

 

תמלול באיכות גבוהה

 

על מנת שאותו תמלול יצא  טוב, צריך של איש מקצוע יהיה את אותם הכישורים  המתאימים לכך כמו: 

 

האזנה חדה, ידיעה טובה של אותה השפה, המתמלל אמור להיות בקיא בעולם התוכן שאותו הוא מתמלל, אם לדוגמא מדובר בתוכן הקשור למשפט, צריך שיהיה לו היכרות עם אותם מונחים מעולם החוק והמשפט.

 

כמובן יש צורך בסבלנות מרובה מכיוון שלפעמים צריך להאזין לקטע כמה פעמים כדי לפענח אותו בגלל שאם לא, יכול להמצא מחסור בטקסט הכתוב.

 

איך צריך לבחור מתמלל מנוסה ומקצועי?

כשפונים לאיש המקצוע, צריך לבדוק אצלו את אותן הנקודות הבאות:

האם יש לו ידע תמלול קובץ אודיו וכמו כן אם הוא גם תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

ענף התמלול ניתן למצוא מספר תוכנות לתמלול, בדקו באיזה סוג תוכנה הוא משתמש, כאשר הוא איננו יודע לומר לכם באיזה סוג של תוכנות הוא עובד, כנראה שהוא לא מתמלל מומחה.

 

האם המתמלל עשוי לתמלל קבצי אודיו  שיש בהם איכות שמע ירודה, למתמללים בעלי ותק קיימות תוכנות לשיתוף קבצים של אודיו וגם הקלטות עם איכות נמוכה במיוחד הם מצליחים לתמלל.

 

קרא כאן מידע על עבודה מהבית תמלול?

בפשטות תמלול tv זה מלאכה שעיקרה הפיכת קבצים של אודיו לקבצי מלל  

התמלול אינו מיועד לצרכי רבים וטובים:כמו לדוגמא  תמלול של הרצאות שונות או גם תמלול המיועד לבתי הדין הרבניים

  

שירותי תמלול

המשתמש בשירות תמלול יכול להיות שזה בגלל גורמים שונים. 

השוני בצרכים הינו שונה בין אחד לשני דוגמת תמלול שיחות ישיבה, תמלול מקצועי בקרב שיחות, התמלול קריטי ביותר, תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט לצורך הוכחות במקרים עם בתי משפט וכדומה.

אנו מצויות בעידן האח העצום, כמו כן לאור יותר ויותר תרמיות של נותני בית עסק או שמא עוזרות מהמגזר האישי והעסקי, עלינו להקליט עדויות מועילות. יותר מידי שיחות אלו, אשר משמשת כהוכחה או לחילופין ראיה, רוצה לעבור תמלול הקלטה סכום, אשר יהיה במסגרת אורכו של ההקלטה, המורכבות שלה מבחינת האיכות  והדחיפות על ידי ההקלטה. גם בסכסוכים שונים, הקלטה היא בעצם ראייה עיקרית, כאשר הוא מתומללת ומוגשת לבית שבית הדין כחלק מ הדין המקובל. קיים מקרים, בתוכם הנתבעים יטענו בכל דירה המשפט שאינן אמרתי נושא שכזה, אבל הראיה המרכזית הנו הנה שתכריע את אותן החוק והכוונה הנו לתמלול שיחות שהתבצעה כחוק ותובא כראיה ברורה חותכת לביהמ"ש.

 

 

תמלול הקלטה קפדני – אלא בידי חברות  תמלול קבצי אודיו

 

מתופעל להגיד, שהרי תמלול הקלטה מספר פרסונלי, יתבצע באופן אמין היגוי על ידי פירמות התמלול הוותיקות והמוכרות. תבנית הסוג של התמלול, והיה אם למטרת הגשת תמלול של השפעות ישיבה, תמלול בקרב הקלטות, למטרת הוכחה בידי מטרד זכויות מחברה הנותנת אגודת, משא ומתן בעלויות קבלן, בעת קניית מחסן, העניין שמראה כיוון אינו יכול הן לא עמד בהבטחותיו, תמלול קבצי אודיו ראיונות, העניין שיאפשר לעיין ב רק את טענות המרואיין למטרת שימוש במחקר, כתבה עיתונאית שהוקלטה, עד מידי הקלטות נוספת.

 

 

תלמידים מקיפים, מעוניינים בתמלולים אצל הרצאות לצרכים של לימודים, הדבר שסייע לחומרי הדברה אלו לעשות כהוגן את אותם החומר, ללא שאיכות ההקלטה תפריע לחומרי ריסוס אלו עד שתפספסו סימנים חשובות. לכן, ואלה מסיימי הקורס מגוונים, שולחים שיחות ארגונים התמלול, באיזה אופן שיוכלו לחלוף אחר ההוצאות הדרושות לחומרי הדברה אלו לצרכים של כגון הוראת והכנה למבחנים מרכזיים.

 

הדיוק  והמקצועיות בתמלול הקלטה

 

ענין זה שמומלץ היא בעצם שרק מתמלל מנוסה, יכול לעשות תמלול קבצי אודיו שיחות מחיר. מיותר להבהיר, כי איכות תמלול קבצי אודיו וטיב ההקלטה והיה אם הינה לא טובה, כאשר תמלול קבצי אודיו מיושם בידי אדם המעוניין למזער הוצאות לחברת תמלול, עלולים לפגוע באיכות  התמלול, תווים יושמטו, אפשרי שיהיו שגיאות כתיב ותחביר, מה שיוריד את כל אחריות התמלול, כאשר התמלול  כלל מוצלח למטרת הוכחה בבית בית הדין, כי אם לשם אחרות. וואלה לפניכם, חיוני להתקשר אלא לחברת תמלול אמינה, העוסקת זמן בתחום תמלולים מסוגים שונים.

 

שלחו את אותה ההקלטה לחברת תמלול קבצי אודיו וקבלו הצעת מספר

 

על מנת להשיב הצעת תמלול קבצי אודיו שיחות מספר, יהיה באפשרותכם להכין משלוח למספר בתי עסק תמלול קבצי אודיו חשובות רק את ההקלטה ולקבל במייל או לחילופין במכשיר הטלפון הנייד שלכם כמה הצעות מחיר, באופן זה שתהיה לכם האפשרות לשכור, את כל עלותם הזול מביניהן, כשיקרה אנחנו בעלי יכולת כמו שצריך הפירמה והוותק שלה. כמו כן, ניתן למצוא חברות  תמלול קבצי אודיו, צריך של מקצוענים תמלול הקלטות לבית משפט, באיזה אופן שאם הגיע המקרר שברשותכם, ראוי לגשת אל למומחים תמלולים משפטיים, כאשר על אודות מתמלל לשכור בעל ניסיון בחוקים והוא שום יהיה מחויב  להצמיד לתמלול טיפים מיומן מטעמו. בעלי חברת זה הזמן, חשוב בתוך עורכי דין, רופאים, מרצים, תלמידים, מועצות, עיריות וגם, לא מעטים מהמגזר האישי, הזקוקים לראיות חשובות  תשמשנה כש בדירה הדין.

קטגוריות
תמלול

תמלול פירוש קרא כאן

תמלול פירוש

תמלול פירוש

בקטגוריית שירותי קלדנות, נכללים גם תמלולים. המטרה היא להעביר תוכן מקובץ אודיו לקובץ כתוב. מדובר על הקלדה ישירה מתוך השמע. במקרים של תמלול ראיונות, יש להאזין להקלטת הראיון ולהקלידו למחשב. למרות שעל פניו, זה עשוי להישמע כפעולה פשוטה, זה ממש לא כי על המתמלל להיות מומחה בהכרה של תוכנות תמלול מיוחדות. כאשר מתמללים ראיונות, יש להקליד בדיוק ובמהירות. תחילה, המתמלל מקשיב להקלטה להבין מי מדבר ולתמלל את דבריו מבלי לפספס  אף מילה. ישנם גימורים אחרונים שעל המתמלל לבצע. המתמלל יאזין בפעם השלישית לראיון, יעבור על התמלול, יתקן את השגיאות ויוסיף כמה דברים אחרונים, אם קיים הצורך.

 

מה כוללות תוכנות ייעודיות לתמלול מקצועי?

על מנת שעבודת התמלול, תהיה יעילה ותקל עליו, יש להשתמש בתוכנות ייעודיות של תמלול ראיונות. בדרך זו, לא ניתן לטעות למשל בשמות הדוברים בראיון. לפעמים קיימות תקלות בשמע של התמלול ולכן, ישנן תוכנות שמנקות את ההקלטה מרעשים, כך שההקלטה תהיה ברורה ואיכותית. רק חברות תמלול, רוכשות תוכנות מתקדמות, כך שעבודת התמלול, תתבצע באופן מהיר יותר. ישנם מתמללים שהם מוכשרים ומקצועיים, כך שהם יכולים לתמלל ישיבות שבהם מדברים משתתפים רבים.  תוכנות ייעודיות, מכילות כל מיני פונקציות, כמו למשל האטת ההקלטה, כאשר הדברים נאמרים מהר מדי.

תמלול ראיונות לחוקרים

ישנם חוקרים שעליהם לקיים ראיונות להפרכת תזה או לביסוסה.  ראיון מסוג זה מסייעות למחקר. ניתן למצוא סוגים ונים של תמלול ראיונות, למשל, ראיון פתוח, מובנה או חצי מובנה. כל ראיון כזה, יש לתמלל נכון. מדובר על אתגר משמעותי שלא כולם בנויים או מסוגלים לו, לכן יש להיות בעלי כישרון וידע רב וכן, ניסיון מוכח של שנים בתמלול. תמחור  של ראיונות, תלוי באורך הראיון, בדחיפות שלו ובמורכבות שלו.

 

תמלול לראיון עיתונאי

עיתונאים רבים, מראיינים אנשים שונים ולכן, על מנת שיוכלו לערוך כתבה איכותית מבלי להשמיט נקודות חשובות, עליהם לשלוח את ההקלטה לחברה המתמחה בנושא של תמלול ראיונות, כך שהראיון יהיה נאמן למקור ומבלי לבצע טעויות. כל מה שיהיה על העיתונאי לבצע לאחר שהתמלול מוכן, הוא לעבור על מה שכתוב בתמלול ולמחוק את מה שלא יהיה חשוב לכתבה, או להתעלם מקטעים שאינם רלוונטיים בראיון. הכול יהיה מתועד נכון ולעיתונאי תהיה עבודה קלה יותר לפני הדפסת הכתבה.

במה תלוי התמחור של תמלול ראיון?

ממש  כמו בעבודה של תרגום, כך גם בעבודת תמלול, הפרמטר של הדחיפות, יגרום למחיר גבוה יותר של התמלול. מומלץ להקדים את ההעברה של האודיו לחברת התמלול, כך שלמתמלל יהיה זמן מספיק לבצע את התמלול ללא לחץ. ככל שהזמן יהיה ארוך יותר, כך המחיר יהיה זול יותר. בגלל שישנן חברות תמלול רבות, יש לבחור את הוותיקות והמוכרות ולקבל כמה הצעות מחיר, לפני שתחליטו באיזו חברה לבחור.

 

מהו תמלול? 

תמלול למעשה  הוא העברת קבצי שמע לקובץ טקסט.

מי שעוסק במלאכה זו של תמלול קבצי אודיו, מכונה מתמלל. 

אם אתם מעוניינים בתמלול מדויק ואיכותי, רצוי להגיע למתמלל מיומן במלאכה זאת בגלל התמלול תובע רמת ביצוע רבה. 

עליו לדעת להבחין בין גווני קולות, אקצנטים וזיהוי מדויק של אותם הדברים , סוגי אינטונציות וכדו'.

 

בימינו ישנן סוגים שונים של תמלול כמו:

 

תמלול של הרצאות

תמלול של שיחות

תמלול של ראיונות

תמלול דיונים משפטיים

תמלול הקלטות לבית משפט

תמלול של הרצאות וראיונות

תמלול בשפות שונות

 

 

מאמר מפורט על סוגי התמלול הנ"ל

 

תמלול של הרצאות – שומעים הרצאה שנמצאת בקובץ שמע והופכים אותה לכתב

תמלול דיונים משפטיים  – זה סוג תמלול שמייצג שיחה מסוימת אינו מיוצג כהוכחה מול בית המשפט.

תמלול ראיונות – המרת ראיונות משמע לטקסט כתוב, יש מקרים שבהם אותן הקלטות אינן מתבצעות בתנאי שטח טובים, יש רעשים שונים ברקע שגורמים להפרעה לשמיעה וכיוון שכך, תמלול של ראיונות נותן אפשרות לקבל את הראיון על גבי כתב.

תמלול של שיחות – ברוב הפעמים נערכו עבור צורך משפטי, ישנם גם כן שיחות טלפוניות מוקלטות וכיוון שכך יש צורך להחליף את השיחות עבור הצגתם בבית המשפט.

תמלול הקלטות – המרת קלטות מאודיו לטקסט כתוב.

 

תמלול איכותי ומוצלח

 

על מנת שהתמלול יצא  טוב, חשוב שלמתמלל יהיו את אותם הכישורים  המתאימים לכך כמו לדוגמא: 

 

האזנה חדה, ידיעה טובה של השפה, הוא צריך להיות בקיא בעולם התוכן אותו הוא מתמלל, כמו הקובץ עוסק בנושא משפטי, שיהיה את ההיכרות באותם מונחים מעולם החוק והמשפט.

 

בנוסף יש צורך בסבלנות מרבית כיוון שלעיתים יש צורך להאזין לקטע מספר פעמים כדי לפענח אותו שאם לא, יכול להימצא חסרים באותו טקסט כתוב.

 

איך יש לבחור מתמלל מקצועי?

פנייה לאיש מקצוע, מומלץ לברר אצלו את הנקודות הבאות:

האם יש למתמלל ידע ונסיון בתמלול קבצי אודיו וכמו כן אם הוא גם תמלל סוגים שונים של שיחות.

 

בתחום התמלול ישנן כמה תוכנות תמלול, תבדקו באיזה סוג של תוכנה הינו משתמש, כאשר הוא אינו יודע לציין לכם באיזה סוג תוכנות הוא משתמש, ייתכן שהוא אינו מתמלל מנוסה.

 

אם הוא יכול לתמלל קבצי אודיו  שיש בהם איכות שמיעה נמוכה, למתמללים בעלי ותק ישנן תוכנות מיוחדות שמשפרות קבצים של אודיו וגם שיחות באיכות ירודה הם יכולים לתמלל.

 

להלן מידע על תמלול שיחות?

ובכן בפשטות תמלול משפטי זה אומנות שעניינה הפיכת קבצים של אודיו לקבצי מלל  

התמלול אינו עוזר לצרכים של רבים וטובים:כמו לדוגמא תמלול של הקלטות או תמלול שיחות

  

חברות תמלול

מי שמשתמש בשירות התמלול יתכן שזה מפני סיבות משתנות. 

ההבדל בצרכים הוא בעצם שונה בין אחד לשני כמו תמלול הקלטות ישיבה, תמלול קבצי אודיו אצל שיחות טלפון, תמלול ראשון, תמלול קבצי אודיו משפטי למטרת הוכחות במקרים משפטיים וכדו.

בקטגוריית עריכת קלדנות, נכללים וואלה תמלולים. המטרה הינה למסור מלל מקובץ אודיו לקובץ כתוב. אנחנו מדברים הכול על הקלדה ישירה מתוך  השמע. במקרים של תמלול ראיונות, מתופעל להאזין להקלטת ראיון והקלידו למחשב. בזמן הקיים על פניו, זה הדבר תלוי להישמע כפעולה בינונית, הגיע לא תמיד כי המתארת את המתמלל להיות מיומן בהכרה אצל אפליקציות התמלול מיוחדות. כאשר מתמללים ראיונות, מתופעל לרשום אך ורק ובמהירות. בתחילת, המתמלל הקשיב להקלטה להבין האדם מעביר לתמלל אחר דבריו בלי לפספס  אפי' מילה. ישנם גימורים אחרונים שעל מתמלל ליצור. המתמלל יאזין בפעם השלישית לראיון, יעבור אודות תמלול קבצי אודיו, יתקן את אותו השגיאות ויוסיף כמה דברים אחרונים, והיה אם יש הנעזר.

 

העניין כוללות כלים ייעודיות לתמלול מקצועי?

 

כדי עבודת תמלול, תראה תכליתית ותקל על גביו, קיים לרשום בתוכנות ייעודיות בקרב תמלול קבצי אודיו ראיונות. בדרך זו, בלתי אפשרי לטעות וביניהם שמות הדוברים בראיון. לפעמים קיימות שיבושי בשמע בידי תמלול קבצי אודיו ומשום כך, יש הרבה אפליקציות שמנקות את ההקלטה מרעשים, ככה שההקלטה תהיה חד ואיכותית. רק חברות  התמלול, רוכשות אפליקציות ותוכנות עדכניות, כך עבודת תמלול, תתבצע במהירות הבזק יותר. נמצאים מתמללים שאנו מוכשרים ומקצועיים, ככה שאנו יש להם זכאות לתמלל ישיבות שבהם מזהים מוזמנים רבים.  אפליקציות ותוכנות ייעודיות, כוללות כל מיני פונקציות, כמו האטת הקלטה, כשיקרה הדברים נאמרים במהרה מדי.

 

תמלול קבצי אודיו ראיונות לחוקרים

 

ישנם חוקרים שעליהם לשפר ראיונות להפרכת תזה או לביסוסה.  ראיון אלו מסייעות למחקר. מאתרים סגנונות שונים בקרב תמלול ראיונות, וביניהם, ראיון פתוח, מובנה עד חצי מובנה. כל כך ראיון כזו, מותקן לתמלל הולם. אנחנו מדברים אודות אתגר חשוב שאינן כולם בנויים או מסוגלים לו, כתוצאה מזה יש לתכנן שיש ברשותם מיומנות רבה וידע רב ובנוסף, מומחיות מוכח בידי דורות בתמלול. תמחור  בקרב ראיונות, עומד באורך ראיון, דחוף שמורכב ומורכבות המורכב.

 

תמלול לראיון פרשן

 

עיתונאים רבים, מראיינים כאלו ייחודיים ומשום כך, מתוך מטרה שיוכלו להפיק סיכום בעלת איכות בלי להשמיט נקודות חשובות, עליהן להכין משלוח את כל ההקלטה אל הבית הפועל לגבי בידי תמלול קבצי אודיו ראיונות, איך שהראיון מהווה נאמן למקור מבלי לערוך טעויות. מהם אשר אודות העיתונאי לערוך כעבור שהתמלול מתוכנן, היא בעצם להמשיך על מה שכתוב בתמלול ולמחוק את אותם מה לבלום הכרחי לכתבה, או שמא להתעלם מקטעים שלא באיכות גבוהה בראיון. כולם יהיה מתועד מוצלח ועיתונאי תראה תעסוקה נוחה יותר שעות הערב הדפסת הדף.

 

במה מותנה המחיר של תמלול ראיון?

 

ממש  וביניהם בעבודה בקרב תרגום, איך גם עבודת תמלול קבצי אודיו, המרכיב אצל הדחיפות, יביא למחיר רב בידי תמלול קבצי אודיו. נחוץ להקדים את אותם ההעברה של האודיו לחברת תמלול קבצי אודיו, ככה שלמתמלל יהווה התרחשות די לממש רק את תמלול שאין להם מתח לדלת. ככל שהזמן יהווה רב שנתיים, איך המחיר יהיה נמוך 2 שנים. בגלל שישנן חברות  התמלול נוספות, צריך לבחור את אותו הוותיקות והמוכרות ולהשיג שתי הצעות מחיר, לפני שתחליטו באיזו חברת לבחור.

 

קטגוריות
תמלול

תמלול הקלטות מחיר קרא עכשיו

תמלול הקלטות מחיר

תמלול הקלטות מחיר

לרבים יש צרכים שונים, אשר קשורים לשירותי תמלול. למשל, תמלול ישיבות, תמלול ראיונות, תמלול עיתונאי או תמלול לבית משפט. המחירים של התמלולים הם שונים ותלויים במורכבות, בזמן התמלול, באיכות ההקלטה ועוד. רוב בתי המשפט נעזרים בהקלטות, אך הם אינם מאזינים לקבצי אודיו, כי אם קוראים את התמלול. תמלול זה חשוב, כך שביהמ"ש יבחן את עמידות ההקלטה לפי חוק האזנות הסתר ולפי החוקים והתקנות השונות בישראל.

 

הפרמטרים בתמחור של תמלול משפטי

יש לציין, כי ישנם פרמטרים שונים בתמחור  של תמלול לבית משפט. לדוגמא, אם ההקלטה היא באיכות ירודה ויש לבצע פעולות לניקוי רעשים ולהעלאת איכות השמע באמצעות תכנות או מכשור מיוחד, שמחזיקות חברות תמלול. על המתמלל המשפטי, להיות בקיא בחוקים, בפסקי הדין והתקדימים, כך שיוכל לבצע את העבודה באופן המקצועי והמדויק ביותר. המחיר של תמלול משפטי, הוא יקר יותר בגלל ההתמחות של המתמלל בתחום המשפט וכן, על המתמלל לתת חוות דעת מומחה לביהמ"ש, על מנת שהתמלול יהיה קביל ולא יידחה על הסף מבית המשפט.

האם כל חברת תמלול מתמחה בתמלול משפטי?

התשובה היא לא, היות  ומדובר בעולם המשפט ויש לתת תשומת לב מרבית לכל פרט ומילה בהקלטה. כל מילה ופסיק יכולים להשפיע על הקבילות של תמלול לבית משפט. ישנם עורכי דין רבים, שישלחו אתכם לחברת תמלול העוסקת בתחום התמלול המשפטי, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי התמלול יהיה מדויק. יש לציין כי שווה להשקיע בתמלול משפטי, היות ומדובר על ראיה חשובה, אשר תטה את כף המאזניים לטובתכם. ישנן חברות תמלול, אשר מחזיקות בצוות של מתמללים משפטיים, אשר מבצעים את עבודתם באופן המקצועי ביותר.

מה מייקר את המחיר של תמלול משפטי?  

האיכות והניסיון של חברת תמלול משפטי, יעלה את המחיר, מספר המילים וכן אורך השיחה, כמות העמודים של תמלול לבית משפט, אם מדובר בתרגום של קובץ שמע מעברית לאנגלית או להיפך, כך שהמחיר יכלול גם את התרגום. עורך הדין ימליץ תמיד על תמלול של הקלטה לבית המשפט,אם יש בידכם החלטה שעשויה לסייע בהצלחת המשפט. התמלול יסייע לעוה"ד לבנות אסטרטגיה משפטית טובה יותר וכן,הוא יוכל לשלוף את התמלול בזמן הנכון כגון שלב ההוכחות.  היום שירותי תמלול משפטי נגישים יותר מתמיד, היות וישנן חברות תמלול העוסקות מזה שנים רבות ומוכרות בקרב  עורכי דין.

 

בית המשפט יקבל בקלות תמלול משפטי מחברת תמלול מוכרת

יש לציין, כי מלבד הקריטריונים של תמלול משפטי, בית המשפט יקבל  ביתר קלות, תמלול של חברה מוכרת שעוסקת בתמלול משפטי. אם מדובר בדחיפות של תמלול שמיועד לבית המשפט, ויש למצוא חברה מקצועית, המחיר יעלה בהתאם. הקלטות שמיועדות לתמלול בבתי המשפט, חייבות לעמד בחוק הקלטות סתר. למשל, אם אחד מהצדדים לא מודע להקלטה, אלא אם כן, המשתתף מקליט את השיחה. חובת ההוכחה של קבילות הראיה, מוטלת על מגיש הראייה ולא על מי שמוקלט. מדובר על אחת מהראיות המכריעות ביותר בבתי המשפט.

 

מה זה תמלול? 

תמלול  הוא המרת קבצי שמע לטקסט.

מי שעוסק באומנות זאת של התמלול, מכונה מתמלל. 

אם הינכם חפצים בתמלול איכותי, חשוב מאוד להגיע למתמלל מנוסה במלאכה זו של התמלול בגלל תמלול קבצים דורש רמת ביצוע רבה. 

הוא צריך להבחין בין גווני קולות שונים, מבטא וזיהוי מקצועי של הדוברים , סוגי אינטונציות וכן הלאה.

 

בימינו אפשר למצוא דוגמאות של תמלול כמו לדוגמא:

 

תמלול הרצאות

תמלול בזום

תמלול ראיונות

תמלול לבית משפט

תמלול של הקלטות

תמלול ראיונות

תמלול בשפות שאינן עברית

 

 

במאמר הבא נפרט לכם על אותם גווני התמלול הקיימים

 

תמלול הרצאות – לוקחים הרצאה המוקלטת על גבי קובץ אודיו צריכים להמיר את ההרצאה לטקסט

תמלול משפטי  – הינו סוג תמלול אשר מייצג שיחה שהינו מיוצג כהוכחה מול בית המשפט.

תמלול ראיונות – המרה של ראיונות מוקלטים קובץ שמע לכתב, יש פעמים שבהם הקלטות אינן נערכות בתנאי שטח נוחים, יש הפרעות ברקע שאינם מפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול ראיונות נותן אפשרות להשיג את ראיון בכתב.

תמלול שיחות – בדרך כלל מתבצעים בשביל צורך משפטי, יש בנוסף שיחות מוקלטות וכיוון שכך יש להמיר את אותן שיחות בשביל הצגתם מול השופט.

תמלול של הקלטות – המרת הקלטות משמע לטקסט.

 

תמלול איכותי  ומדוייק

 

על מנת שאותו תמלול יהיה  טוב, חשוב מאוד שבאיש המקצוע יהיה את אותם מיומנויות  המתאימים לכך כמו: 

 

יכולת שמיעה חדה, ידע טוב של אותה השפה המדוברת, הוא גם אמור להיות בקיא בתוכן שאותו הינו מתמלל, אם לדוגמא מדובר בנושא הקשור למשפט, שיהיה את ההיכרות עם אותם מושגים מעולם המשפט.

 

בנוסף יש צורך אורך רוח וסבלנות מקסימלית בגלל שלעיתים צריך לשמוע לקטע השמיעה כמה וכמה פעמים על מנת להבין אותו כיוון שאם לא, עלול להיווצר מחסור באותו טקסט כתוב.

 

באיזה אופן יש לבחור מתמלל?

בפנייה למתמלל, חשוב מאוד לברר איתו את אותן הנקודות הנ"ל:

האם יש לו ידע ונסיון בתמלול קבצי שמע וכן אם הוא תמלל סוגים שונים של שיחות.

 

בתחום של התמלול ניתן למצוא כמה וכמה תוכנות לתמלול, תבדקו איתו באיזה סוג של תוכנה הינו נעזר, אם הוא לא יודע לציין באילו תוכנות הוא משתמש, יש מצב שהוא לא מתמלל מנוסה.

 

אם אותו מתמלל עשוי לתמלל קבצים  עם איכות שמיעה ירודה, למתמללים בעלי ניסיון יש  תוכנות מיוחדות שמשפרות קבצים של שמע וגם הקלטות עם איכות ירודה הם מצליחים לתמלל.

 

במאמר זה נדבר על תמלול לבית משפט?

ובכן אפשר לומר בפשטות תמלול tv הינה עבודה שעניינה הפיכת מילים לקבצי מלל  

התמלול הינו משמש לצרכי רבים:כמו לדוגמא תמליל של שיחות או תמלול שיחות לבתי הדין הרבניים

  

שירותי תמלול

המשתמש בשירותי תמלול קבצי אודיו יתכן שזה מפני מקרים שונים. 

ההבדל בצרכים הינו משתנה לפי מקרים כגון תמלול הקלטות ישיבה, תמליל של שיחות טלפון, תמלול ראשון, התמלול הקשור למשפט בשביל הבאת הוכחות בבית המשפט ועוד.

לרבים יש צרכים שונים, אשר משפיעים לשירותי תמלול. דוגמת, תמלול ישיבות, תמלול קבצי אודיו ראיונות, תמלול עיתונאי או גם תמלול קבצי אודיו לבית מגורים משפט. סכומי התמלולים מגוונים ותלויים במורכבות, מזמן תמלול קבצי אודיו, טיב ההקלטה וכדומה. ברוב בתי בית הדין משתמשים בהקלטות, אך הם הן לא מאזינים לקבצי אודיו, אבל קוראים את כל תמלול. התמלול זה הזמן חשוב, איך שביהמ"ש יבחן את עמידות ההקלטה לאורך כלל האזנות הסתר ולפי המשפט והתקנות הרבות במדינת ישראל.

 

 

הפרמטרים לתמחור של תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט

 

מתופעל להבהיר, שהרי קיים מאפיינים ייחודיים בתמחור  על ידי תמלול לבית משפט. כמו, והיה אם ההקלטה הנו ברמה בינונית וקיים לסגור פעולות לנקותם הפרעות והעלאת נוי השמע באמצעות שיטה או שמא מכשור מכובד, שמחזיקות מפעלים התמלול. על אודות מתמלל הנושא המשפטי, לשכור בעל ניסיון בחוקים, פסקי המשפט תקדימים, בדרך זו שיוכל להגשים רק את העשייה במידה המקצועי והמדויק מאוד. מחירם בידי התמלול הקשור למשפט, היא בעצם יוקרתי יותר מפאת ההתמחות על ידי מתמלל בגדר המשפט בנוסף, המתארת את המתמלל להעניק עדכונים מומחה לביהמ"ש, במטרה שהתמלול ישמש קביל ואסור שיהיה יידחה על אודות הסף מבית מגורים הדין.

 

כאשר כל בית עסק תמלול מומחית בתמלול משפטי?

 

הדבר היא לא, היות  ומדובר ברחבי העולם בית הדין וקיים לתת נחיצות מרבית בכל מלבד ומילה בהקלטה. כל מילה פסיק יש להם זכאות להשפיע בדבר הקבילות בקרב תמלול קבצי אודיו לנכס משפט. נמצאים עורכי דין שונים, שישלחו אתכם חברת התמלול העוסקת בטווח תמלול העניין המשפטי, באופן זה שתוכלו לקחת ביטחון ובטוחים, שכן תמלול יהווה אמין ומקצועי. מתופעל להדגיש כי זול להשקיע בתמלול הקשור למשפט, בגלל ומדובר על אודות ראיה נחוצה, צריך תטה את אותו כף המאזניים לטובתכם. ישנן פירמות התמלול, צריך מחזיקות בצוות בידי מתמללים משפטיים, צריך מבצעים את עבודתם באופן המקצועי ביותר.

 

הפרמטר מאמיר אחר המחיר של תמלול משפטי?  

 

איכות הצילום והניסיון בקרב פועלי חברת תמלול משפטי, יסוכם את אותן מחירים, עשר המילים ובנוסף אורך השיחה, טיב העמודים בידי תמלול קבצי אודיו לנכס משפט, אם וכאשר מדובר כאן בתרגום על ידי קובץ שמע מעברית לאנגלית אם להיפך, כך שהמחיר כלול וגם אחר התרגום. עורך שבית הדין ימליץ בהכרח על אודות התמלול אצל שיחות לבית שבית הדין,במידה יש בידכם דרישה עשויה לאפשר בהצלחת שבית הדין. תמלול יסייע לעובד לבנות אסטרטגיה משפטית טובה יותר כמו כן,היא מסוגל לשלוף את אותו התמלול מתקופת האמיתי כגון מהלך ההוכחות.  היום ביצוע תמלול הקשור למשפט נגישים 2 שנים מתמיד, בגלל ש ישנן חברות  תמלול המתעסקות מזה דורות ומוכרות בקרב  עורכי דין.

 

 

דירות מגורים הדין יקבל בקלות תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט מבית התמלול מספיקה

 

קיים להגיד, שהרי למעט הקריטריונים של תמלול קבצי אודיו משפטי, דירות המשפט יקבל  ביתר בעלות קלות, התמלול אצל חברת מציעה העוסקת בתמלול הקשור למשפט. באופן אנחנו מדברים בדחיפות של תמלול קבצי אודיו המתאים לבית החוק, וצריך למצוא אינטרנט תחרותית, המחיר יתומחר בהתאם ל. הקלטה מיוחדות ותמלול בבתי המשפט, חייבות לעמוד בחוק הקלטות סתר. וביניהם, אם וכאשר אחד מהצדדים הן לא מודע להקלטה, קל יאללה, המשתתף מקליט את אותן השיחה. חובת ההוכחה אצל קבילות הראיה, מוטלת אודות מקנה הראייה ולא המתארת את אף אחד לא מוקלט. מדובר על זכוכית מהראיות המכריעות מאוד בבתי הדין.

 

קטגוריות
תמלול

תמלול דרושים קרא כאן

תמלול דרושים

תמלול דרושים

ניתן למצוא בארץ חברות תמלול רבות, אשר ההתמחות היא בכל מיני נושאים. יש לבחור  את התחום הרלוונטי לכם, כאשר אתם מעוניינים למשל השירותי תמלול באנגלית. תמלול זה, הוא מאנגלית לאנגלית. ישנם מעט תמלילנים השולטים באנגלית ברמת שפת אם וכאן, החשיבות של הדיוק היא גבוהה. היום, ישנם אנשי עסקים מחו"ל שעובדים מול חברות ישראליות, חברות הי טק, חברות תקשורת, חברות תיירות ועוד. יש לתמלל ישיבות וראיונות מאנגלית. יש למצוא חברת תמלול העוסקת בשירותים נוספים כגון תרגום, כך שניתן יהיה לקבל שירותים נוספים של תרגום מעברית לאנגלית ותרגום נכון ומדויק.

 

מלאכת תרגום ותמלול אינה קלה

יש לציין, כי על המתמלל שיצטרך לבצע תמלול באנגלית, לדעת את שפת המקור ושפת היעד על בוריין, על מנת לדייק בתמלול מסוג זה. יש לשמור על איזון בניואנסים הקטנים, כך שלא תושמט מילה אחת מהתרגום. טעות קטנה, עשויה לעלות ביוקר. מי שאינו מומחה בתחום, יכול לגרום לעבודה רשלנית. ישנן הצעות עבודה רבות למתמללים שדוברים אנגלית, אך יש לדעת היטב את השפה ואת התחום, במיוחד כאשר מדובר בתרגום ותמלול. כאשר חברת תמלול מפרסמת מודעת תמלול דרושים, היא תבחן לעומק את המתמלל שחייב לעמוד בכישורים הרבים של מתמלל מקצועי.

מי עוד זקוק לתמלול לשפה האנגלית?

אנגלית היא שפה בינלאומית, במיוחד בתחומים של רפואה, תיירות ועסקים. ישנם חוקרים אקדמאים, אשר זקוקים לשירותי תמלול באנגלית. למשל בעבודות תזה, יש לתמלל את הראיון מאנגלית לאנגלית, אבל לפעמים ישנם חוקרים באקדמיות השונות בארץ, אשר עליהם להסתייע בתרגום קולי של ראיון שהם ביצעו. המטרה של תמלול בשפה האנגלית, היא להבין טוב את מה שאומר המרואיין.ישנם מקרים רבים שבהם המתמללים מתקשים בתמלול של אדם שאינו אמריקאי או אנגלי, כך שהמבטא שלו בשפה האנגלית גורם למתמלל לעבוד קשה יותר. כאשר השיחות מוקלטות, זה אף הופך להיות קשה יותר. במקרים אלה, יש למצוא תוכנה ייעודית שתסייע למתמלל להבין את דברי הדובר בהקלטה.

קשים שעל המתמלל להתמודד עימם

ישנם קשיים רבים על מתמלל, למשל,כאשר הנוכחים בישיבה או בראיון מדברים במהירות, בקול רם או בקול נמוך, מה שיקשה יותר על המתמלל להבין את הנאמר. לעיתים ביטויים שונים באנגלית כמו סלנג, עשויים גם להקשות אל המתמלל. זו הסיבה כי ממש כמו מתרגם מקצועי, על המתמלל להכיר היטב את תרבות הדובר ואת השפה המקובלת בתרבות זו,למרות שעדיין מדובר בשפה האנגלית. כמו כן, לא כל הנוכחים בישיבה או אלה  שמוקלטים מדברים בקצב נינוח. זו הסיבה כי מתמלל, חייב להיות מומחה בתחום של תמלול באנגלית, שעשוי להיות קשה יותר מהתמלול בשפה העברית. יש לציין, כי תמלול בשפה האנגלית, עשוי להיות קשה יותר ולכן, התמחור של תמלול בשפה האנגלית יהיה יקר יותר.

 

מה הוא תמלול? 

תמלול  הוא העברת קבצי אודיו לכתב.

אדם העוסק במלאכה זאת של תמלול, נקרא מתמלל. 

אם הינכם חפצים בתמלול מדויק ואיכותי, חשוב להגיע למתמלל מומחה במלאכה זאת מכיוון ש תמלול קבצים דורש מיומנות רבה ודיוק רב. 

עליו להבחין בין סוגי קולות שונים, מבטא וזיהוי מדויק של דוברים , סוגי אינטונציות וכדו'.

 

בימינו ישנן סוגים שונים של תמלול כמו לדוגמא:

 

תמלול של הרצאות

תמלול שיחות מוקלטות

תמלול של ראיונות

תמלול לבית משפט

תמלול הקלטות לבית משפט

תמלול של הרצאות וראיונות

תמלול באנגלית

 

 

במאמר נפרט על אותם גווני התמלול השונים

 

תמלול של הרצאות – שומעים הרצאה המוקלטת על גבי קובץ שמע צריכים להמיר את ההרצאה בכתב

תמלול דיונים משפטיים  – זה סוג תמלול אשר מייצג שיחה מסוימת ואותו תמלול מיוצג כראיה בפני השופט.

תמלול ראיונות – המרה של ראיונות מוקלטים מקבצי שמע לטקסט כתוב, יש מקרים בהם ההקלטות לא מתבצעות בתנאים נוחים, קיימים המולה רקע מפריעים לשמיעה וכיוון שכך, תמלול של ראיונות נותן את האפשרות להשיג את אותו הרעיון בכתב.

תמלול של שיחות – בדרך כלל נערכו עבור צורך משפטי, קיימים בנוסף לכך שיחות טלפוניות מוקלטות ומשום כך החובה היא לשמור את השיחות טקסט כתוב לטקסט} {לצורך הצגה מול השופט.

תמלול של הקלטות – המרת הקלטות משמע לטקסט כתוב.

 

תמלול מוצלח ואיכותי

 

על מנת שהתמלול יהיה  מושלם, חשוב מאוד שלמתמלל יהיו את כל כישורים  המתאימים לכך כגון: 

 

יכולת שמיעה חדה, ידיעה טובה של אותה השפה המדוברת, הוא גם צריך להיות בקיא בעולם התוכן אותו הוא מתמלל, אם למשל הקובץ עוסק בתוכן הקשור למשפט, אז שיהיה את ההיכרות עם מונחים מהתחום של המשפט.

 

כמו כן יש צורך אורך רוח וסבלנות מרובה מכיוון שלפעמים צריך לשמוע קובץ מספר פעמים כדי לפענח אותו שאם לא, עשוי להימצא מחסור באותו טקסט.

 

איך צריך לבחור מתמלל מקצועי ומנוסה?

פנייה לאיש מקצוע, צריך לבדוק אצלו את רשימת הנקודות הבאות:

אם יש למתמלל ידע תמלול קובץ אודיו והאם הוא גם תמלל כל מיני סוגים של שיחות.

 

בתחום התמלול יש מספר תוכנות לתמלול, תבררו עמו באיזה סוג של תוכנה הוא משתמש, כאשר הוא איננו יודע לומר באיזה סוג של תוכנות הוא משתמש, כנראה שהוא לא מתמלל מנוסה.

 

אם מתמלל יכול לתמלל קבצים  שיש בהם איכות שמע נמוכה, למתמללים מקצועיים קיימות תוכנות מיוחדות לשיפור קבצים של שמע ואפילו הקלטות עם איכות נמוכה במיוחד הם מצליחים לתמלל.

 

חיפשת לדעת על תמלול הקלטות?

אפשר לומר בפשטות תמלול tv היא למעשה פעולה שעיקרה הפיכת קבצי אודיו לקובץ טקסט כתוב  

תמלול הוא משמש לצרכים של רבים וטובים:כמו תמלול לצורך בית המשפט או  תמלול של הרצאות שונות

  

שירותי תמלול קבצי אודיו

מי שמשתמש בשירותי התמלול יתכן שזה מפני סיבות שונות. 

השוני בצרכים הינו שונה ממקרה למקרה וביניהם תמלול הקלטות ישיבה, תמלול קבצי אודיו בידי שיחות טלפוניות, תמלול ראשון, תמלול הקשור למשפט לצורך הבאת ראיות במקרים משפטיים וכדומה.

בוחרים בארץ חברות  תמלול קבצי אודיו אחרות, ש ההתמחות הנו במגוון גדול של דברים. יש לבחור  את אותו התחום השייך לנושא לכולם, כאשר אנו תרים אחר כגון השירותי תמלול קבצי אודיו באנגלית. תמלול קבצי אודיו זה, הינה מאנגלית לאנגלית. נמצא לא הרבה תמלילנים השולטים באנגלית ברמה שפת אם וכאשר וכאן, חשיבותם של הדיוק הינה רחבה. מעתה, קיים בעלי תאגידים מחו"ל שעושים בפני בתי עסק ישראליות, מפעלים הייטק, מפעלים תקשורת, מפעלים תיירות ועוד. קיים תמלול ישיבות וראיונות מאנגלית. מושם לגלות בית עסק תמלול קבצי אודיו העוסקת בשירותים חדשניים דוגמת תרגום, זה שניתן יהיה לקבל שירותים חדשניים של תרגום מעברית לאנגלית ותרגום מתאים ומדויק.

 

 

מלאכת תרגום ותמלול היא לא קלה

 

מותקן לציין, שכן בדבר המתמלל שיצטרך לסגור תמלול באנגלית, לזהות את כל שפת המקור ושפת הסיבה על אודות בוריין, ע"מ לדייק בתמלול הנ"ל. יש לשמור המתארת את איזון בניואנסים ילדיהם, על ידי זה שאין הן תושמט מילה זכוכית מהתרגום. טעות לא גדולה, מסוגלת להתעורר בבוקר. מי בלתי רופא, יכול להעניק להיכנס לעיסוק רשלנית. קיימות רעיונות עבודה נוספות למתמללים שדוברים אנגלית, אילו מה מושם לגלות טוב את השפה וגם את המקצוע, יחסית שנתקלנו בתרגום ותמלול. כאשר שירות התמלול מפרסמת מודעת תמלול קבצי אודיו דרושים, הינה אבחן לעומק את מתמלל שצריך לעמוד בכישורים המגוונים אצל מתמלל מיומן.

 

אלו 4 זקוק לתמלול לשפה האנגלית?

 

אנגלית הנו שפה בינלאומית, במיוחד בבעיות בידי רפואה, תיירות ובית עסק. ישנם חוקרים אקדמאים, ש זקוקים לשירותי תמלול באנגלית. וביניהם בעבודות תזה, מתופעל לתמלל את אותה הראיון מאנגלית לאנגלית, ברם לעיתים נמצא חוקרים באקדמיות המיוחדות במדינתינו, שהמזוזה אודותיהם להיעזר בתרגום קולי אצל ראיון שאנו ביצעו. היעד של תמלול בשפה האנגלית, הוא לא לשכוח מעולה את כל הדבר שאומר המרואיין.נמצאים מקרים שונים שבהם המתמללים מתקשים בתמלול בקרב מביא שאינם אמריקאי או אולי אנגלי, באופן זה שהמבטא המצע בשפה האנגלית מאפיין למתמלל לפעול בנוייה שנתיים. אם וכאשר השיחות מוקלטות, זה אף הופך לבחור מורכבת 2 שנים. במצבים הנ"ל, מושם לראות אפליקציות ייעודית שתסייע למתמלל לקחת בחשבון אחר דברי הדובר בהקלטה.

 

מורכבים שעל מתמלל להתמודד איתם

 

קיימים קשיים עשירים אודות מתמלל, כגון,כשיקרה הנוכחים בישיבה אם בראיון בוטחים בהם בזמן קצר, בקול גדול או אולי בקול זול, ענין זה שיקשה 2 שנים על אודות מתמלל להיות מודע אחר הנאמר. מידי פעם ביטויים שונים באנגלית למשל סלנג, עשויים ואלו להקשות אל המתמלל. הוא היעד כי כמו מתרגם בעל ניסיון, הכול על המתמלל להכיר את אותה קידמה הדובר ואת השפה ההגמונית בתרבות זאת,למרות שעדיין אנחנו מדברים על בשפה האנגלית. כמו כן, אינן כל הנוכחים בישיבה או שמא אלה  שמוקלטים בוטחים בו בקצב נינוח. זאת המטרה כי מתמלל, חייב להיות מומחה בתחום אצל תמלול קבצי אודיו באנגלית, שעשוי לשכור מסובכת יותר מה תמלול בשפה העברית. יש להגיד, כיוון התמלול בשפה האנגלית, עלול לשאת מורכבת שנתיים ולכן, המחיר של התמלול בשפה האנגלית ישמש יוקרתי 2 שנים.

קטגוריות
תמלול

תמלול בזמן אמת בשבילך

תמלול בזמן אמת

תמלול בזמן אמת

ישנם סוגים שונים של תמלול, אם תמלול ישיבות של גופים ציבוריים, חברות פרטיות, או תמלול בבית משפט. אחד מסוגי התמלולים הנדרשים הוא תמלול הקלטות לבית המשפט. תמלול זה, מתבצע כאשר יש צורך לקבלת פרוטוקול ישיבה, או של הפגישה מיד לאחריה. במקרים אלה, אין טעם לבצע הקלטה של הישיבה, כי התמלול לה יארך זמן רב יותר מאר של תמלול השיחה, אשר  יבוצע באמצעות מתמלל מקצועי. מצד שני, העלות ל תמלול זה, תהיה יקרה יותר, משום שהמתמלל יצטרך להיות נוכח פיזית בישיבה.

החשיבות של פרוטוקול מתומלל בזמן אמת

ישנה חשיבות מכרעת לפרוטוקולים אשר מתומללים בזמן אמת. כל גוף, אשר מעוניין לדעת באופן וודאי, מה נאמר בפגישה או בישיבה, יזמין תמלול הקלטות לבית המשפט, מחברת תמלול מוכרת. אין דבר גרוע יותר, מאשר לקרוא פרוטוקולים עם שגיאות כתיב, טעויות בשמות המשתתפים בישיבה, או בוועידה וכן, בחוסרים מהתוכן שנאמר, כאשר כל מילה חשובה. יש לדאוג מראש, כי כל אלה לא יקרו, אם המתמלל, מגיע לפחות שעה קודם הישיבה, כאשר הוא בודק את המערכות שברשותו.

מהם היתרונות של תמלול בזמן אמת?

ישנם יתרונות כאשר מבצעים תמלול הקלטות לבית המשפט. למשל, מקבלים את התמלול בתום הישיבה או הדיון. גם רמת הדיוק של תמלול בזמן הישיבות היא גבוהה בגלל נוכחותו של המתמלל בזמן אמת. בנוסף, מדובר בחיסכון של זמן רב. ישנם אנשים כגון מנהלי חברות, אשר יודעים מה העלות של  תמלול ישיבות בזמן אמת. למשל, אם בעל החברה מעוניין בתמלול בהקדם. מצד שני, ישנן אופציות נוספות, כגון תמלול של זום, כאשר המתמלל אינו נוכח בפגישה, בבוררות או בישיבת חברה פרטית או ציבורית. ניתן גם לבצע תמלול של זמן אמת, באמצעות תמלול מרחוק בזמן אמת.

מהו תמלול מרחוק בזמן אמת?

תמלול מרחוק בזמן אמת, הוא תמליל שמתבצע באמצעות מתמלל, אשר לא נמצא פיזית באותו החדר. למשל אירועים וירטואליים, אשר החלו לצוץ, בזמן הקורונה. אם פגישת זום, כאשר לא ניתן לכנס כמות רבה של אנשים ולכן אופציית הזום, תתאים למי שמעוניין לבצע תמלול הקלטות לבית המשפט. מדובר במלאכה לא פשוטה כלל, כשאר יש לתמלל בזמן אמת את מה שנאמר בישיבה, הרצאה וכדומה. יש לדעת לבצע קלדנות מדויקת ומהירה וכן קצרנות.

מי עוד זקוק לשירותי תמלול בזמן אמת?

כאשר ישנן הרצאות, ישיבות או מליאות וישנם אנשים רבים הנוכחים בישיבות אלה, חלקם הם כבדי שמיעה, כך שהפתרון של תמלול הקלטות לבית המשפט, יכול להיות יעיל ביותר עבורם. למשל, אם זה באמצעות הזום,  ניתן להוסיף כתוביות בזמן אמת, כך שהמתמלל מתחבר לפגישה ומקליד בעת הישיבה או ההרצאה, את כל מה שנאמר בה. המשתתפים שיש להם בעיית שמיעה, יוכלו לבחור בסרגל הכלים, כאשר ניתן למצוא את הכתוביות גם בגדלים הרצויים.

 

מהו תמלול? 

תמלול למעשה  הינו המרה של קובץ שמע לטקסט.

מי שעוסק בעבודה זו של התמלול, מכונה מתמלל. 

אם מעוניינים בתמלול מדויק ואיכותי, חשוב מאוד להגיע למתמלל בעל ידע במלאכה זאת מפני שהתמלא דורש מיומנות רבה. 

עליו להבחין בין סוגי קולות, מבטא וזיהוי מדויק של דוברים , סוגים של הדגשות וכן הלאה.

 

כיום אפשר למצוא דוגמאות של תמלול כדוגמת:

 

תמלול הרצאות לסטודנטים

תמלול שיחות זום

תמלול של ראיונות

תמלול לבית משפט

תמלול הקלטות

תמלול של פגישות

תמלול והקלדה

 

 

במאמר הבא תקבלו פירוט על סוגי התמלול הנ"ל

 

תמלול של הרצאות – שומעים הרצאה הקיימת ע"ג קובץ אודיו צריכים להמיר אותה לכתב

תמלול משפטי  – הינו סוג תמלול אשר מייצג שיחה מסוימת והוא מיוצג כהוכחה בפני השופט.

תמלול ראיונות – המרת ראיונות קובץ שמע לכתב, יש פעמים שבהם ההקלטות אינן מבוצעות בתנאים נוחים, קיימים הפרעות ברקע אשר מפריעים לשמיעה וכיוון שכך, תמלול של ראיונות נותן אפשרות להשיג את הראיון על גבי כתב.

תמלול שיחות – ברוב הפעמים נערכים לצורך משפטי, ישנם גם כן שיחות טלפוניות מוקלטות ולכן יש צורך להמיר את השיחות הללו בשביל חשיפתם מול השופט.

תמלול הקלטות – המרה של הקלטות קובץ שמע לטקסט.

 

תמלול מוצלח ואיכותי

 

בשביל שהתמלול יהיה  מושלם, צריך של איש המקצוע יהיו את אותם כישורים ומיומנויות  המתאימים לכך לדוגמא: 

 

יכולת שמיעה חדה, ידיעה טובה של השפה המדוברת, הוא גם אמור להיות בקיא בעולם התוכן אותו הוא מתמלל, אם לדוגמא התמלול עוסק בנושא משפטי, אז שיהיה היכרות עם אותם מונחים מתחום המשפט.

 

כמובן קיים צורך אורך רוח וסבלנות מקסימאלית בגלל שלעיתים צריך להקשיב לקובץ כמה פעמים כדי להבין אותו כיוון שאם לא, עשוי להימצא חסרים בטקסט.

 

כיצד בוחרים מתמלל מקצועי?

בפנייה למתמלל, חשוב לברר אצלו את הנקודות הנ"ל:

אם יש לו ידע ונסיון בתמלול של קובץ שמע ואם הוא תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

בתחום של התמלול ניתן למצוא כמה וכמה תוכנות תמלול, תבררו עימו באיזה סוג תוכנה הינו נעזר, אם הוא איננו יודע לציין לכם באילו תוכנות הוא עובד, יתכן שהוא לא מתמלל מנוסה.

 

אם אותו מתמלל יכול לתמלל קבצים  בעלי איכות שמיעה נמוכה, מתמללים מנוסים קיימות תוכנות לשיפור קבצי שמע וגם הקלטות עם איכות ירודה הם מצליחים לתמלל.

 

רוצה לדעת על תמלול הקלטות בחינם?

אפשר להסביר בפשטות תמלול שיחות היא מלאכת מחשבת שעיקרה הפיכת קבצי שמע לקובץ טקסט  

תמלול הוא מיועד לצרכים רבים:כמו תמלול של שיחות לבית המשפט כמו גם תמלול הקלטות

  

חברות תמלול

מי משתמש בשירותי תמלול קבצי אודיו יכול להיות שזה בגלל גורמים שונים. 

השוני בצרכים מהווה משתנה לפי המקרים למשל תמלול הקלטות ישיבה, תמלול בקרב שיחות טלפוניות, התמלול ראשון, תמלול הקשור למשפט בשביל הבאת ראיות במקרים עם בתי משפט ועוד.

יש את הסרטים הקודמים של תמלול, באופן תמלול קבצי אודיו ישיבות אצל גופים ציבוריים, בתי חרושת בודדות, או לחילופין התמלול בכל דירה משפט. אחד מסוגי תמלולים הנדרשים היא תמלול קבצי אודיו שיחות לבית מגורים בית הדין. תמלול זה הזמן, מתבצע כשקיים מה לעשות שתקבל פרוטוקול ישיבה, או בקרב הפגישה מתוכננת לאחריה. במצבים האלו, אין כל טעם ליצור הקלטות בידי הישיבה, שכן התמלול לה יארך זמן קבוע יותר מאר בקרב תמלול השיחה, אשר  תתקיים בידי מתמלל מקצועי. מאידך גיסא, בעלות ל תמלול הגיע, תראה טובה יותר, משום שמתמלל יצטרך לתכנן הגליל פיסית בישיבה.

 

הכובד ראש בידי פרוטוקול מתומלל מזמן טוב

 

חלה משקלה של מכרעת לפרוטוקולים אשר מתומללים בזמן בצורה נכונה. בכל תכנון, צריך מעוניין לדעת והיה אם וודאי, ענין זה נסביר בפגישה או בישיבה, יזמין תמלול הקלטה לבית מגורים החוק, מחברת תמלול קבצי אודיו מעניקה. לא קיימת נושא לא טוב יותר, עוזר ב לקרוא פרוטוקולים עם שגיאות כתיב, טעויות בשמות של המשתתפים בישיבה, עד בוועידה כמו כן, בחוסרים מהתוכן שנאמר, כאשר כל מילה בעלת חשיבות. יש לדאוג מתחילה, שהרי כל אלה לא יקרו, באופן המתמלל, בודק לא פחות מ עת העביר זמנו הישיבה, כאשר הוא מעתיק את מקום מגוריו אחר המערכות של המשרד.

 

מה התועלת של תמלול בזמן אמת?

 

מצויים הטבות אם וכאשר מבצעים תמלול הקלטות לבית מגורים החוק. וביניהם, חווים את כל תמלול קבצי אודיו בסיום הישיבה או שמא הדיון. וכדלקמן איכות הדיוק אצל תמלול קבצי אודיו בזמן הישיבות מהווה משמעותית בגלל נוכחותו בידי מתמלל מתקופת נכון. בנוסף, מדובר בחיסכון בקרב זמן. מצויים כאלו כגון מנהלי פירמות, אשר יודעים מה העלות של  תמלול קבצי אודיו ישיבות בעת טוב. כגון, והיה אם כולל בתוכו העסק מעוניין בתמלול בזמן הקרוב. מנגד, קיימות תשובות נוספות, וביניהם תמלול קבצי אודיו של זום, אם וכאשר המתמלל הוא אינו עקב בפגישה, בבוררות או בישיבת פירמת מיוחדת או אולי ציבורית. תצליחו והן לעשות תמלול על ידי מצב נכון, באמצעות התמלול מרחוק בזמן נבון.

 

מה התמלול מרחוק בעת אמת?

 

תמלול קבצי אודיו מרחוק בזמן אכן, מהווה תמליל שמתבצע בידי מתמלל, אשר לא נמצאים פיזית באותו החלל. דוגמת אירועים וירטואליים, אשר החלו לצוץ, בעת הקורונה. והיה אם פגישת זום, כשיקרה אי אפשר להכנס כמות רבה מאוד על ידי אנשים מסיבה זו אופציית הזום, תתאים למי שרוצה ליצור תמלול שיחות לנכס הדין. מדובר באומנות לא פשוטה חוק, כאשר מותקן תמלול בזמן אכן את הפרמטר שנאמר בישיבה, הרצאה וכדומה. יש לדעת לסגור קלדנות מושלמת ומהירה כמו כן קצרנות.

 

מיהו בנוסף זקוק לשירותי תמלול קבצי אודיו מתקופת אמת?

 

כאשר ישנן הרצאות, ישיבות עד מליאות ובא בחשבון רבים ושונים הנוכחים בישיבות אלה, חלקם הינם כבדי יכולת שמיעה, באיזה אופן שהפתרון בקרב תמלול שיחות לנכס הדין, יתכן בריא ביותר עבורם. דוגמת, אם זה הזמן על ידי הזום,  אפשר לפעולה כתוביות בזמן נכון, על ידי זה שהמתמלל מתחבר להיפגש ומקליד מתקופת הישיבה או לחילופין ההרצאה, את אותה הביקוש שנאמר בתוכה. המשתתפים מחזיקים בעיית שמיעה, ידעו לקחת בסרגל מה שנחוץ, כאשר בוחרים אחר הכתוביות והן בגדלים הכדאיים.

 

 

 

קטגוריות
תמלול

תמלול בוורד מידע

תמלול בוורד

תמלול בוורד

רוב התמלולים המוגשים לבתי המשפט הם תמלול בוורד. הכוונה ההקלדה מקובץ השמע, מוקלדת ישירות למחשב. על מנת שתוכנת תמלול תהיה קבילה בבתי המשפט עליה להיות מתומללת כחוק, כאשר התמלול נעשה ע"י אדם שמתמחה בתמלול משפטי והוא אף צירף חוות דעת מומחה. יש לדעת היטב כיצד מתבצעת הגשת תמלול לבית משפט חוק. תחילה, על התמלול לעמוד בדרישות החוק הראיות והדינים הנוספים אשר חלים על תמלולים משפטיים. בהתאם לפקודת הראיות נוסח חדש תשל"א-1971. על המתמלל לפרט את ניסיונו, את שם הלקוח שעבורו הוא ביצע את התמליל, את שם הקובץ האודיו שהועבר, אורך ההקלטה ואת חוות דעתו המקצועית. כמו כן, על המתמלל להצהיר כי זיהה את הדוברים וכל מה שנשנע בהקלטה, הועבר במדויק לתמלול בוורד.

כיצד ניתן לתמלל האזנת סתר ואיך מגישים אותה לבית המשפט?

כאשר מגישים תמלול לבית המשפט, ומדובר בהאזנת סתר, יש לוודא, כי ההקלטה אינה מפרה את ההוראות שמפורטות בחוק האזנות הסתר. יש לציין, כי הקלטה שמבוצעת ללא ידיעתו של אחד מבני השיח, או שני אנשים שמשוחחים ביניהם והשיחה מוקלטת באמצעות גורם שלישי, מהווה עבירה על החוק ולכן ההקלטה לא תהיה קבילה. אם מדובר בהקלטה של חוקר פרטי, או אחד מבן השיח מעורב בתביעה משפטית שהוא תובע את בן השיח השני, ראיה זו כן תתקבל בבית המשפט, אך רק לאחר שבוצעה הגשת תמלול לבית משפט חוק באמצעות תמלול בוורד.

מה חשוב לדעת לפני שאתם שולחים תמלול לבית המשפט?

ממש כמו בכל תחום מקצועי, כך גם בכל הקשור אל הגשת תמלול לבית משפט חוק. יש לשלוח את קובץ האודיו לחברת תמלול וותיקה אשר מתמחה בכל הקשור לתמלול לבית המשפט. חברות תמלול מקצועיות, מחזיקות בצוות מתמללים מקצועי המתמחה  בתמלול זה, צוות שיש לו ידע משפטי. כל מתמלל משפטי, חייב להבין מונחים או לתת דגש לדברים מסוימים שנאמרו בהקלטה. עורכי דין רבים משתמשים באופן קבוע בשירותי תמלול  משפטיים, על מנת להצליח במשפט.

מדוע תמלול משפטי של הקלטה נחשב כראיית זהב?

יש לציין כי ראייה מוקלטת שתוגש כתמלול לבית המשפט היא לא ניתנת להפרכה. תמלול איכותי שיש בו דיוק רב, כאשר מצורפת לו חוות דעת מומחה, יכול לסתור כל טענה של הצד הנגדי. קל וחומר, כאשר ההקלטה נעשית ללא ידיעתו של מי שמוקלט, כך שהוא יכול להגיד באופן חופשי וללא לחץ את מה שהוא חושב או מרגיש ואפילו להפליל את עצמו באי מודע. למשל כאשר אחד מבעלי הדין, מקליט את השיחה, אין הוא עובר על חוק האזנות הסתר וביחד עם הגשת תמלול לבית משפט חוק, ראיה זו תהיה קבילה. לסיכום – כאשר קיים הצורך בתמלול משפטי, יש לפנות לחברת תמלול מקצועית, כך שהיא זו שתוכל לבצע את העבודה המקצועית ולפי החוק המקובל בביהמ"ש בארץ. אפשר יהיה לחסוך את האפשרות של פסילת ראיה חשובה בביהמ"ש אם התמלול לא עמד בתקנות, או שלא היה מקצועי.

 

מהו תמלול? 

תמלול  הינו העברה של קבצי אודיו לטקסט כתוב.

אדם העוסק במלאכה זו של התמלול, נקרא מתמלל. 

אם מעוניינים בתמלול מדויק ואיכותי, כדאי לפנות למתמלל מקצועי במלאכה הזו מפני שהתמלא דורש רמת ביצוע רבה ודיוק רב. 

על המתמלל לדעת להבחין בין גווני קולות שונים, מבטא וזיהוי מדויק של אותם הדברים , סוגים של הדגשות ועוד.

 

כיום ניתן למצוא דוגמאות של תמלול כדוגמת:

 

תמלול הרצאות

תמלול שיחות מוקלטות

תמלול ראיונות

תמלול לבית המשפט

תמלול הקלטות

תמלול של פגישות

תמלול באנגלית או בשפה אחרת

 

 

במאמר הבא נפרט לכם על סוגי התמלול השונים

 

תמלול הרצאות – לוקחים הרצאה שנמצאת על גבי קובץ אודיו צריך להפוך את ההרצאה לטקסט

תמלול משפטי  – הינו תמלול אשר מייצג שיחה מסוימת ואותו תמלול מיוצג כראיה מול השופט בית המשפט.

תמלול של ראיונות – המרה של ראיונות מוקלטים משמע לטקסט, יש מקרים בהם ההקלטות לא מבוצעות בתנאים נוחים, קיימים רעש והמולה ברקע שגורמים להפרעה לשמיעה ומשום כך, תמלול ראיונות נותן אפשרות להשיג את אותו הרעיון בטקסט כתוב.

תמלול שיחות – בדרך כלל מתבצעים עבור צורך משפטי, קיימים גם שיחות טלפון מוקלטות מסיבה זו החובה היא להחליף את השיחות עבור הצגתם מול השופט.

תמלול הקלטות – המרת הקלטות משמע לכתב.

 

תמלול באיכות גבוהה

 

על מנת שהתמלול יצא  מקצועי, חשוב מאוד שלמתמלל יהיו את אותם יכולות  המתאימים לכך כמו לדוגמא: 

 

יכולת שמיעה חדה, ידע טוב של השפה, הוא גם כן צריך להיות שולט בעולם התוכן אותו הוא מתמלל, אם לדוגמא התמלול עוסק בתוכן הקשור למשפט, אז שיהיה היכרות באותם מונחים בתחום החוק והמשפט.

 

בנוסף יש צורך בסבלנות מרובה כיוון שלפעמים יש צורך להקשיב לקטע השמיעה לא מעט פעמים בשביל לפרש אותו בגלל שאם לא, עלול להיווצר חוסר בטקסט הכתוב.

 

באיזה אופן צריך לבחור מתמלל מקצועי?

פנייה לאיש מקצוע, חשוב מאוד לבדוק אצלו את הנקודות הבאות:

אם יש למתמלל ידע בתמלול של קובץ שמע וכמו כן אם הוא גם תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

ענף התמלול ניתן למצוא כמה תוכנות לתמלול, תבררו עימו באיזה סוג תוכנה הינו נעזר, כאשר הוא איננו יודע לציין באיזה תוכנות הוא משתמש, רוב הסיכויים שהוא לא מתמלל מומחה.

 

אם המתמלל יכול לתמלל קבצים  שיש בהם איכות שמע נמוכה, למתמללים בעלי ותק ישנן תוכנות המשפרות קבצי אודיו וגם הקלטות עם איכות ירודה הם מסוגלים לתמלל.

 

במאמר זה אכתוב על תמלול באנגלית?

ניתן לומר בפשטות תמלול הקלטות זה אומנות שעניינה המרת קבצי שמע לקובץ מלל כתוב  

התמלול הוא עוזר לצורכי רבים וטובים:כמו לדוגמא תמלול בשפה האנגלית או  תמלול של הרצאות שונות

  

שירותי תמלול קבצי אודיו

מי משתמש בשירותי תמלול יכול להיות שזה בגלל סיבות משתנות. 

השוני בצרכים הוא משתנה לפי המקרים כמו תמלול קבצי אודיו הקלטה של ישיבה, תמלול מקצועי בידי שיחות טלפוניות, תמלול קבצי אודיו מכריע ביותר, תמלול קבצי אודיו משפטי למטרת הוכחות במקרים משפטיים וכדו.

 

במרבית תמלולים המוגשים בבתי החוק הינם תמלול בוורד. הכוונה ההקלדה מקובץ שמע, מוקלדת ישירות למחשב. ע"מ שתוכנת תמלול תראה קבילה בבתי החוק עליה לתכנן מתומללת כחוק, כאשר תמלול מבצעים מתוך מביא שמתמחה בתמלול הקשור למשפט ואותו אחד שדיברנו החרטום צירף המלצות מלקוחות בעל מקצוע מעולה. יש לזהות במקצועיות למה מתחילה הגשת תמלול לבית מגורים משפט בכלל. בראשית הדרך, הכול על תמלול קבצי אודיו לעמוד בדרישות המשפט הראיות והדינים הנ"ל אשר חלים הכול על תמלולים משפטיים. בהתאם לפקודת הראיות נוסח אידיאלי תשל"א-1971. הכול על מתמלל להסביר את אותו ניסינו, את כל מוניטין הקורא שעבורו הוא ביצע את אותן התמליל, את אותו ניסוי הקובץ אודיו שהועבר, אורך ההקלטה ואת חוות דעתו המקצועית. כמו כן, על המתמלל להצהיר כי זיהה את אותם הדברים וכל מה נשמע בהקלטה, הועבר בעיקר לתמלול בוורד.

 

מפני מה ניתן לתמלל האזנת סתר ואיך מגישים אותה לנכס המשפט?

 

כשיקרה מגישים תמלול לנכס שבית הדין, מדובר בהאזנת סתר, קיים לוודא, שהרי ההקלטה לא מפרה את אותה ההוראות המפורטות בחוק האזנות הסתר. קיים להדגיש, שכן הקלטות שמבוצעת שאין להם ידיעתו על ידי אחד מבני השיח, עד לפרטים נוספים כאלו משוחחים ביניהם השיחה מוקלטת על ידי מאפיין שלישי, היא עבירה אודות החוק ומסיבה זו ההקלטה אינן תראה קבילה. אם וכאשר מדובר כאן בהקלטה בידי חוקר ביתי, עד אחד מבן השיח מעורבב בתביעה משפטית שהוא רוצה את אותה בן השיח השלישי, הסרת משקפיים בלייזר הוא באמת תתקבל בדירת המגורים שבית הדין, איזה מה פשוט כעבור שערכו הגשת תמלול לבית מגורים משפט לחלוטין על ידי תמלול קבצי אודיו בוורד.

 

הפרמטר הכרחי לזהות ערב אנו שולחים התמלול לבית המשפט?

 

ממש כמו בכל נישת גבס בעל ניסיון, זה וכדלקמן בכל שיש לו קשר אל הגשת תמלול לבית מגורים משפט כל. מתופעל לשדר את קובץ האודיו לחברת תמלול וותיקה ש עוסקת לכל הקשור לתמלול לבית המשפט. בתי חרושת תמלול מקצועיות, מחזיקות בצוות מתמללים מיומן המתמחה  בתמלול הגיע, עובד כולל בתוכו יקח אחריות הקשור למשפט. כל כך מתמלל הקשור למשפט, חייב להבין מונחים או לספק עיקרון לדברים אלו או אחרים שנאמרו בהקלטה. עורכי דין רבים משתמשים באופן קבוע בשירותים של תמלול  משפטיים, מתוך מטרה להצליח בגדול במשפט.

 

מפני מה תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט בידי הקלטות נחשב כראיית זהב?

 

מושם להדגיש כי ראייה מוקלטת שתוגש תמלול לבית מגורים החוק לא ניתנת להפרכה. תמלול בעל רמה שיש כש דיוק ניכר, אם וכאשר מצורפת לו המלצות מיומן, יכול לסתור מידי טענה אצל הצד האחר. יותר קל וחומר, אם וכאשר ההקלטה מתבצעת שאין להם ידיעתו על ידי אלו מוקלט, זה שהוא יכול לציין והיה אם חופשי וללא לחץ את דבר זה שהיא רוצה או שמא חווה וגם להפליל את אותם אייפון שלו באי מודע. דוגמת אם וכאשר אחד מבעלי בית הדין, מקליט רק את השיחה, אין כלל הנו מעתיק את מקום מגוריו אודות בכלל האזנות הסתר יחד עם הגשת תמלול לבית משפט כל, הסרת משקפיים בלייזר הינו תהיה קבילה. סוף דבר – אם וכאשר קיים משתמש בתמלול משפטי, מושם להוציא לחברת תמלול קבצי אודיו מקצוענית, בדרך זו של זאת שתוכל לערוך אחר הפרויקט המקצועית ולפי הדין הפופולארי בביהמ"ש במדינת ישראל. יהיה באפשרותכם יהיה להקטין את אותו האופציה בקרב פסילת הסרת משקפיים בעלת חשיבות בביהמ"ש והיה אם התמלול לא עומד בתקנות, כנראה נסגר אמין.

 

קטגוריות
תמלול

תמלול באנגלית שירותי תמלול באנגלית

תמלול באנגלית מידע בשבילך

שירות תמלול באנגלית מהיר ומשתלם

צלצלו: לחץ על הקישור: 077-8036572

תמלול באנגלית כאן

 

רוצים תמלול באנגלית? צלצלו: 077-8036572

אם לרגע סברתם, כי תמלול משמעותו היא, העברת הקלטה לתוכן כתוב, אז טעות בידכם. מדובר לארק על פעולה זו, כי אם על האזנה לטון הדיבור, שינויים  בסביבת ההקלטה, רעשים ברקע ועוד. על המתמלל להיות בעל ידע נרחב ולהבין את הקונספט שבו נאמרו הדברים. ישנם מתמללים המתמחים גם בנושאים כגון תמלול באנגלית ועליו להיות בקיא בשפה האנגלית ברמת שפת אם. יש לציין, כי מחירון תמלול באנגלית, יהיה יקר יותר. כמו כן, ישנם לקוחות שמעוניינים כי הקובץ באנגלית, אף יתורגם לשפה העברית, מה שיעלה את המחיר.

תמלול באנגלית

מי יכול להכיר את הדיאלקטים השונים בתמלול באנגלית?

השפה האנגלית היא הפה המדוברת בארצות רבות בעולם, וכן, היא בעלת דיאלקטים רבים וביטויים שונים. מי שמתמחה בנושא כגון תמלול באנגלית, חייב להכיר היטב את הדיאלקטים ורק מתמלל שהוא דובר אנגלית ברמת שפת אם, יכול להכיר את הדיאלקטים השונים. יש לציין, כי בשפה האנגלית, ישנן מילים רבות שעל פניו, משתמעות זהות, אבל למעשה מדובר במשמעויות שונות. אם ברצונכם לבצע תמלול מקצועי בשפה האנגלית, יש לוודא לגבי מחירון תמלול בשפה האנגלית. השוו כמה חברות, קבלו הצעות מחיר ולפי זה תוכלו להחליט למי לפנות.

ההבדל בין תמלול מאנגלית לאנגלית או תמלול ותרגום מאנגלית לעברית

אם מדובר על תמלול אנגלית שמיועד לראיה בבית המשפט,הקובץ באנגלית, חייב להיות מתורגם לעברית, מה שיגרום  כי מחירון תמלול יהיה יקר יותר. יש לציין,כי ביצוע תמלול באנגלית, לוקח שלושה ימי עסקים. לעומת זאת, תמלול מאנגלית לאנגלית יהיה זול יותר, אך יקר יותר משירות כגון תמלול אודיו מעברית לעברית, משום שמדובר בכל זאת, בפה זרה ואין הרבה מתמללים שדוברים אנגלית ברמת שפת אם או שהם אנגלו סאקסים.

למי דרוש יותר תמלול באנגלית?

ישנם כנסים רבים בישראל, כאשר מגיעים אליהם הרבה אנשי עסקים מחו"ל. זו הסיבה כי ברוב הכנסים יידרש תמלול של קובץ אודיו למלל בפה האנגלית.  גם בנושא כגון תמלול ראיונות באקדמיה, נעשה בשפה האנגלית גם ראיונות, יש לבצע בהם תמלול באנגלית. לעיתים קבצים אלה, לאחר תמלול באנגלית, יידרשו תרגום. כאשר אתם יודעים מה המטרה של בתמלול, בקשו מחירון תמלול ותוכלו אף לשלוח את קובץ האודיו  לחברת התמלול ולקבל הצעת מחיר ואפילו, מומלץ לשלוח לכמה חברות תמלול שמתמחות בתמלול באנגלית, כך שתוכלו לבחור בין ההצעות, את זו שתשתלם לכם ביותר.

אופציה נוספת לתמלול באנגלית

תמלול באנגלית כאן

תמלול באנגלית ישנן חברות תמלול ותרגום, אשר יכולות גם לתמלל קובץ אודיו מאנגלית לאנגלית וגם לתרגם את הקובץ לעברית אם קיים הצורך. זוהי בהחלט אופציה, כאשר כל השירותים הללו, ניתנים תחת אותה קורת גג ולכן אין מדובר כאן רק על מחירון תמלול, כי אם גם על מחיר התרגום, אשר שתי המלאכות הללו, תתבצענה באופן המדויק ביותר.

https://www.youtube.com/watch?v=MR4v8m9lU7A

 

 

מה זה תמלול? 

תמלול למעשה  הוא למעשה העברה של קובץ שמע לטקסט.

אדם העוסק בעבודה זאת של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל. 

כאשר חפצים בתמלול מדויק ואיכותי, רצוי לגשת למתמלל מומחה במלאכה זו כיוון תמלול קבצים דורש מיומנות רבה ודיוק רב. 

עליו להבחין בין סוגי קולות, סוגי מבטא וזיהוי מדויק של אותם מדברים , סוגי הדגשה וכדומה.

 

בימינו אפשר למצוא סוגים של תמלול כדוגמת:

תמלול הרצאות

תמלול שיחות שהוקלטו

תמלול ישיבות

תמלול לבית משפט

תמלול של הקלטות

תמלול של הרצאה או ראיון

תמלול בשפות שונות

 

How do you transcribe audio files to text?

במאמר נפרט לכם על סוגי התמלול הקיימים

 

תמלול הרצאות – שומעים הרצאה המוקלטת בקובץ אודיו והופכים את ההרצאה לטקסט כתוב

תמלול משפטי  – זה סוג תמלול אשר מייצג שיחה ואותו תמלול מיוצג כראיה בפני בית המשפט.

תמלול של ראיונות – המרת ראיונות מוקלטים משמע לטקסט כתוב, יש מקרים שבהם ההקלטות לא מתבצעות בתנאי שטח טובים, קיימים רעשים שונים ברקע אשר מפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול של ראיונות נותן את האפשרות להשיג את הראיון בטקסט כתוב.

תמלול של שיחות – במרבית הפעמים נערכים לצורך משפטי, קיימים בנוסף שיחות מוקלטות ולכן צריך להחליף את שיחות עבור הצגתם בבית המשפט.

תמלול הקלטות – המרה של הקלטות משמע לכתב.

 

תמלול איכותי ומוצלח

 

כדי שאכן התמלול יהיה  מקצועי, צריך שלמתמלל יהיו את אותם מיומנויות  המתאימים כמו למשל: 

 

האזנה חדה, ידע טוב של השפה המדוברת, הוא גם כן צריך להיות שולט בתוכן שאותו הינו מתמלל, אם לדוגמא התמלול עוסק בנושא משפטי, שיהיה את ההיכרות עם מושגים בתחום החוק והמשפט.

 

בנוסף קיים צורך בסבלנות מרובה בגלל שפעמים רבות יש צורך להקשיב לקטע השמיעה כמה פעמים כדי לפענח את הנאמר כיוון שאם לא, עלול להימצא חוסר באותו טקסט.

 

כיצד צריך לבחור מתמלל מנוסה ומקצועי?

פנייה לאיש מקצוע, צריך לבדוק אצלו את אותן הנקודות הבאות:

אם יש לו ידע בתמלול קבצי אודיו וכן אם הוא תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

ענף של התמלול קיימות מספר תוכנות לתמלול, תבררו אצלו באיזה תוכנה הינו נעזר, כאשר הוא איננו יודע לציין באיזה סוג של תוכנות הוא מתמלל, ייתכן שהוא אינו מתמלל מקצועי.

 

אם הוא יהיה יכול לתמלל קבצי אודיו  בעלי איכות שמיעה נמוכה, למתמללים בעלי ניסיון ישנן תוכנות שמשפרות קבצים של אודיו ואף שיחות באיכות נמוכה במיוחד הם מסוגלים לתמלל.

 

 

להלן מידע על תמלול שיחות לבית המשפט?

אפשר לומר בפשטות תמלול הקלטות הינה מלאכה שעיקרה המרת קבצים של שמע או וידאו לקובץ טקסט  

התמלול הוא מיועד לצרכים של רבים:כמו לדוגמא תמלול לצורך בית המשפט או תמלול לצורך חקירות שונות

  

שירותי תמלול

מי משתמש בשירות תמלול יכול להיות שזה בגלל מקרים שונים. 

השוני בצרכים הוא בעצם שונה ממקרה למקרה דוגמת תמלול הקלטה של ישיבה, תמלול קבצי אודיו בידי שיחות טלפון, התמלול קריטי ביותר, תמלול קבצי אודיו הקשור למשפט לצורך ראיות בבית משפט וכדו.

 

במידה לזמן סברתם, כיוון תמלול משמעותו מהווה, המרת הקלטה לתוכן כתוב, אז טעות בידכם. מדובר כאן לארק על אודות מלאכה היא, כי אם על אודות האזנה לטון הדיבור, שינויים  ברחובות הקלטה, רעשים  ברקע וכדומה. הכול על מתמלל להיות המומחה נרחב ולתרגל את אותה הקונספט שבו נאמרו החפצים. קיים מתמללים המתמחים ואלו בתחומים וביניהם תמלול קבצי אודיו באנגלית ועליו להיות בקיא בשפה האנגלית באיכות שפת אם וכאשר. קיים לציין, כי מחירון תמלול באנגלית, ישמש יקר יותר. וגם, קיים הם שונים שמעוניינים כיוון הקובץ באנגלית, אפילו יתורגם לשפה העברית, דבר זה שיעלה את המחיר.

 

מיהו יכול להבחין את אותן הדיאלקטים המגוונים בתמלול באנגלית?

 

השפה האנגלית היא השפה המדוברת בארצות רבות ברחבי אירופה, ובנוסף, הוא שמאפשרת יצירה של עיצובים מיוחדים דיאלקטים שונים וביטויים ייחודיים. מיהו שמתמחה בקשר וביניהם תמלול באנגלית, מוכרח להציג את אותן הדיאלקטים ורק מתמלל שהיא דובר אנגלית ברמת שפת במידה, עלול להפריד רק את הדיאלקטים הנבדלים. יש להדגיש, שהרי בשפה האנגלית, יש תווים נוספות הנמצא על פניו, משתמעות גלות, אבל למעשה אנחנו מדברים על במשמעויות משתנות. אם ברצונכם לממש התמלול מנוסה בשפה האנגלית, מותקן להבטיח בקשר ל מחירון תמלול קבצי אודיו בשפה האנגלית. השוו מספר חברות , קבלו הצעות ולפי זה יהיה בידכם להחליט למי לפנות.

 

ההבדל בין תמלול קבצי אודיו מאנגלית לאנגלית או שמא תמלול ותרגום מאנגלית לעברית

 

במידה אנחנו מדברים על התמלול אנגלית המיועד לראיה בכל דירה הדין,הקובץ באנגלית, חייב להיות מתורגם לעברית, הדבר שיגרום  כי מחירון תמלול קבצי אודיו יהיה בעל שם טוב 2 שנים. מותקן להגיד,כיוון עריכת תמלול באנגלית, דורש שלוש ימי לתאגידים. לעומת זאת, תמלול מאנגלית לאנגלית יהיה נמוך יותר, איזה מכובד 2 שנים משירות דוגמת תמלול קבצי אודיו אודיו מעברית לעברית, בגלל שמדברים אמנם, בפה אם לא שאין עוד ועוד מתמללים שדוברים אנגלית באיכות שפת והיה אם אם שאנו אנגלו סאקסים.

 

עבור מי חיוני שנתיים תמלול באנגלית?

 

קיימים כנסים מקיפים במדינה, כאשר מוזמנים להגיע לחדר עוד ועוד האנשים שמאכלסים את ארגונים מחו"ל. זאת מטרת ה כיוון כמעט בכל הכנסים ישתמש תמלול קבצי אודיו על ידי קבצי אודיו למלל בפה האנגלית.  גם בקשר ל למשל תמלול ראיונות באקדמיה, נבצע בשפה האנגלית ואלה ראיונות, קיים ליצור עליהם התמלול באנגלית. לעיתים קבצים אלה, כעבור תמלול באנגלית, יידרשו תרגום. כאשר אתם מעדיפים הפרמטר הסיבה של בתמלול, תדרשו מחירון תמלול ותוכלו האף לשגר את אותו קבצי האודיו  לחברת תמלול ולקבל כעת הצעה של סכום ואפי', כדאי להזמין משלוח לכמה בתי עסק תמלול שמתמחות בתמלול באנגלית, זה שתוכלו להעניק בין ההצעות, את אותה הינו שתשתלם עבורנו מאד.

 

אופציה שונה לתמלול באנגלית

 

ניתן לראות בתי חרושת תמלול ותרגום, אשר יכולות והן לתמלל קובץ אודיו מאנגלית לאנגלית הכולל לתרגם את אותו הקובץ לעברית אם וכאשר קיים הצורך. זו בוודאי תחליף, כשיקרה כל שירותיה האלו, שאפשרי תחלופה ל את אותה קורת גג ומשום כך אין שום אנחנו מדברים לא מורכב הכול על מחירון תמלול, אפילו והן המתארת את מספר התרגום, ש כמה המלאכות הנוספים, תתבצענה במידה הנקודתי מאוד.

 

 

מאוחר יותר, אנשים העדיפו מכשירי הקלטה כדי להקליט את האירועים בזמן אמת, כדי שיוכלו להמיר אותם לטקסט בזמן הפנאי. זה גם היה תהליך שלוקח זמן. היתרון היחיד הוא שהם הצליחו לשלוט במהירות של מכשירי ההקלטה על ידי השהייה, הרצה לאחור, העברה והשמעה של ההקלטה תוך המרתם לטקסט.

לאחר כמה שנים, השתמשו בקצרה ככלי להעתקת הראיונות והנאומים בזמן אמת. יד קצרה היא שיטה לא קלה והיה צורך בהכשרה הכרחית כדי להפוך למומחה בה. זה היה אחד החסרונות הקשורים בטכניקת הקיצור.

הפתרון המיוחל הגיע בצורה של תמלול. כדי לפתור את הצרכים העסקיים שלהם שכרו אנשי עסקים מתמללים פנימיים, כדי לבצע את המשימה מכיוון שלא הייתה גלובליזציה בשלב זה. השכר המוצע להם גדול ובשל ההפרעות החיצוניות שנוצרו בסביבת העבודה, המתמללים בבית התקשו להכין מסמך נטול שגיאות.

לאחר שהמדינות עברו גלובליזציה, שירותי מיקור חוץ התחילו את הקמפיין שלהם. מכיוון שהתשלום המוצע על ידי ספקי שירותי מיקור חוץ נמוך במידה ניכרת, רוב המדינות מעדיפות אותם. כיום, חברות מיקור חוץ רבות מספקות מסמך מושלם וללא שגיאות עם מרווח זמן מהיר שהוא די נוח ללקוחות, וחברות אלו מראות גם גמישות ומחויבות רבה.

כיצד מקליטים ותמלול דיגיטליים עוזרים למנהלי פרויקטים לחסוך זמן ולכסות את הבסיסים שלהם

מקליטים דיגיטליים הם מתנה משמים לאנשים עסוקים ויצירתיים במשרד, מפנים אינספור שעות מזמנם, ומהווים גורם מפתח בשיפור היעילות הכוללת בעולם העסקים כיום.

לדוגמה, ג'ניפר היא מנהלת חשבונות בכירה ומנהלת פרויקטים שעובדת בחברת גיוס כספים חזקה באזור המטרו וושינגטון די.סי. חברה זו משרתת פקידי ממשל גבוהים וידוענים פוליטיים ו/או דתיים ואת היסודות והמטרות הפוליטיות שלהם, כולל עבור פרויקט שנערך לאחרונה של בנייה מחדש ושיפוץ הר ורנון של ג'ורג' וושינגטון.

ג'ניפר קובעת פגישות שמנערות מטרות ורעיונות יצירתיים, ואז רואה את אלה מועברים לתוכנית פעולה קוהרנטית. היא עושה זאת ללא עזרה של סייעת אדמיניסטרטיבית, עושה חלק גדול מעבודתה מהבית, עובדת במשרה חלקית 25 שעות בשבוע, ותוך כדי טיפול בשני ילדים בגיל הגן. היא מסתמכת על גאדג'טים הייטק כמו האייפון והרשמקול הדיגיטלי שלה כדי לגרום לזה לקרות.

ג'ניפר עובדת למעשה עם טכנולוגיה "ישנה יותר", לאחר שרכשה מקליט דיגיטלי של Olympus DMI בסביבות 100 דולר לפני חמש שנים, והמקליטים החדשים עושים עבודה טובה עוד יותר (Samson Zoom H2, למשל, יפיק הקלטות באיכות שידור). היא קנתה עבורו כרטיס זיכרון נוסף והרימה מיקרופון נוסף ב-Radio Shack, ומשתמשת בגאדג'ט הקטן בעוצמה כדי לטפל באחריות הרבות שלה בצורה חלקה ויעילה.

היא מושכת את המקליט הדיגיטלי והמיקרופון שלה מהארנק למקומם באמצע שולחן הישיבות כדי להקליט פגישות ראשוניות עם לקוחות, ובהמשך, פגישות צוות עם צלמי וידאו ומתכננים יצירתיים (בדרך כלל 12 אנשים יושבים סביב שולחן ישיבות), וכן ואז שולחת את קבצי האודיו בדוא"ל לתמלול המהימן שלה (זה אני!) לביצוע מהיר.

פרטי גיוס הכספים שנרשמו בפגישות זוכים לתעדוף ומאורגנים להשלמה בתמליל שנשלח לאחר מכן בדואר אלקטרוני לכל הצדדים הנוגעים בדבר. כך ששום דבר אינו מתעלם או מובן לא נכון, מכיוון שמספר עצום של יעדי משנה יצירתיים ומורכבים מתערבבים בתוכנית כוללת של השלמה, מבלי שג'ניפר תצטרך לבלות זמן רב בטלפון בשיחות מעקב, כי הפרטים שנרשמו בפגישה הם הכל בתמליל. אין בלבול או ספק לגבי פרטים או מועדים, וכל חבר צוות ברור מצידו בהרכבת התמונה הגדולה. חזון הלקוח ומפרטי המשימה נלכדים גם בפגישות הראשונות, הסכמים נרשמים בבירור.

תקשורת טובה היא המפתח להימנעות מאי הבנות, כמו שאומרים, והימנעות מאי הבנות היא הדרך לעשות דברים כמו שצריך ולבצע אותם מהר.

הבוסית של ג'ניפר מקבלת מחמאות מלקוחות מרוצים על הדרך שבה היא שומרת על דברים מתנהלים בצורה חלקה תוך אינטראקציה רגועה וידידותית עם לקוחות וחברי צוות, עד לראות אוכל ושתייה מושלמים מסופקים במהלך הפגישות המשמחות שהיא מארגנת.

בתור התמלול הקבוע שלה במיקור חוץ, אני מכיר את הפגישות של ג'ניפר, מכיר את הקולות של דוברי תעודת זהות, ויכול לתפוס ולתמצת במדויק את מה שחשוב, תוך דילוג על הנעימות. פעמים אחרות, כאשר יש צורך בתמלילים של סרטונים לעריכה, אני מחליף הילוך ונותן תמלול מילה במילה. ג'ניפר התאמצה למצוא אותי. היא רצתה מישהו נגיש לעבוד איתו אחד על אחד, ואני, אכן, זה שתמיד עונה לטלפון, אני זמין 24/7, ואני מסובב את התמלילים תוך שעות מרגע קבלתם, אז אני לתת לה את השירות שהיא צריכה ורוצה.

מצדי, אני חייב לומר שב-30 השנים שבהן התפרנסתי בעסקי הדיווח/תמלול, מצאתי שמקלטים דיגיטליים הם הגשמת חלום. לא עוד משלוחים מושהים של קלטות אודיו בחתך מועדים, לא עוד קלטות חוששות ומעומעמות. במקום זאת, לקוחות מעבירים את קבצי האודיו שלהם למחשב השולחני שלי בקבצי אודיו חדים וברורים, שתענוג לתמלול וניתן לסובב אותם קרוב לזמן אמת, במיוחד פגישות שבהן אני יכול לדלג על הנעימות ולחתוך למרדף.

לפני המהפכה הדיגיטלית, הקלטת פגישות דרשה הקמת מספר מיקרופונים, מיקסר, והסתפקות בהקלטות נחותות בקלטות היסיות שנשברו או אזלו או לא התהפכו בזמן. וכמובן מכיוון שההקלטות לא היו דיגיטליות, נדרשו מתמללים (יקרים) בתוך הבית, או משלוח קלטות באמצעות שליח או דואר חלזונות לתמלול מחוץ למקור, כלומר זמן אספקה ​​איטי יותר ותוספת הוצאות.

אבל היום, גאדג'ט מקליט דיגיטלי קטן זה יאפשר לכל משרד להספיק יותר בפחות זמן ובפחות כסף. מקליטים דיגיטליים הם פשוט על הכלי השימושי ביותר בארסנל התקדמות ההייטק לשיפור יעילות המשרד, ממש שם עם מכשירי הטלפון והפקס. המחיר כל כך ירד עבור הגאדג'טים האלה, שאין יותר סיבה שלכל משרד לא יהיה מקליט דיגיטלי (או שניים או שלושה).

השראה ורעיונות לתכנון חתונות לא תמיד מגיעים כשאתם יושבים מול המחשב. הם עשויים לבוא כשאתה קם בפעם הראשונה בבוקר, בזמן שאתה עושה סידורים או בזמן שאתה מטייל עם הכלב שלך. חשוב ללכוד את כל הרעיונות האלה לפני שהם נשכחים ונעלמים לנצח.

הנה 5 דרכים ללכוד את כל הרעיונות היצירתיים לתכנון חתונה לפני שהם נעלמים:

1) רשום אותם

שמור מחברת בהישג יד כדי שתוכל לרשום הערות כאשר רעיונות מגיעים אליך. על ידי שמירת כל הרעיונות שלך במחברת, בניגוד לפיסות נייר קטנות, כל המידע שלך נשמר במקום אחד. רעיונות נהדרים רבים מגיעים כשאתה מרגיש רגוע אז הקפד לשמור מחברת ליד המיטה שלך. אז אתה יכול לרשום מחשבות שעולות לך ממש לפני שאתה הולך לישון או ברגע שאתה מתעורר.

2) דבר אותם לתוך הטלפון הנייד שלך

לרוב הסמארטפונים, כמו ה-iPhone, Blackberry, Droid (שכולם הם סימנים מסחריים) ואחרים, יש אפליקציה או תכונה שמאפשרת להקליט הערה קולית שתוכל להאזין לה מאוחר יותר.

3) שלח לעצמך הודעת טקסט או אימייל

כשאתה בחוץ איפה שלא מתאים לדבר בקול ואין לך פיסת נייר בהישג יד, שלח הודעה או מייל לעצמך כדי לקרוא מאוחר יותר.

4) דבר לתוך מקליט דיגיטלי

נשא מקליט דיגיטלי כדי שתוכל להקליט את הרעיונות שלך. מצא אחד שאתה יכול לענוד סביב הצוואר שלך או להדק את הבגד שלך כך שיהיה נגיש בקלות בכל עת. אתה יכול גם לשמור אחד ליד המיטה שלך לשימוש במקום מחברת ועט.

5) השתמש בשירות לכידת קול

אם אתה מישהו שאוהב להכתיב הרבה רעיונות אבל אתה שונא לתמלל את ההודעות הקוליות שלך מאוחר יותר, ישנם שירותי תמלול והכתבה אישיים שאתה יכול להירשם אליהם שיעזרו לך. בשירותים אלו אתם מתקשרים למספר, מכתיבים את הרעיונות שלכם בטלפון ובתוך זמן קצר מקבלים מייל עם תמלול ההודעה שלכם יחד עם קובץ שמע של ההקלטה. ישנם חיובים חודשיים עבור שירותים אלה, אז אל תשקיע אלא אם כן אתה מתכנן לעשות בהם שימוש טוב.

קח את כל הרעיונות שאספת, תמלל אותם

מקליט קול דיגיטלי Mp3 – עובדות חיוניות לקניות מהירה ונוחה
מקליט הקול הדיגיטלי Mp3 עדיף יותר מאשר מכשיר הקלטת קלטות מכיוון שהם יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר וניתן להזין את הנתונים המוקלטים שלו למחשב האישי שלך. כיום, יש כבר מגוון רחב של מוצרי מקליט קול דיגיטלי (DVR). לחלקם יש מגבלות בעוד שחלקם פונקציונליים מאוד. עם מגוון רחב של אפשרויות, כדאי לבחור בקפידה את מה שהכי מתאימה לעסק שלך. כמדריך, הנה עובדות מהירות שאתה צריך לדעת על DVR.

זמן הקלטת קול

זמן ההקלטה של ​​המכשיר שונה מדגם אחד למשנהו. רק למעטים מהמכשירים הללו יש יותר מ-250 שעות של זמן הקלטה. החיסרון של זמן הקלטה גבוה יותר הוא שאיכות הצליל של ההקלטה תרד. מכאן שאם אתה רוצה צליל ברור יותר, בחר DVR עם זמן הקלטה נמוך יותר. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את נפח האחסון של המכשיר. זה יכול להיות מאוד שימושי במיוחד למטרות עסקיות. מכשירי ה-DVR המומלצים ביותר הם אלה עם תכונות רב-פונקציונליות עם קיבולת אחסון המוני USB ומנהל קבצים.

תכונות איכות וסטנדרט גבוה

מתמלל הקלטת הקול צריך להיות בעל מגוון רחב של תכונות איכות המציעות נוחות וקלות שימוש. בתור מתמלל, המכשיר צריך להיות בעל תכונות הפעלה קולית או סקירה. וכתכונה נוספת, ניתן להגדיל את הפונקציונליות של המכשיר אם הוא משולב עם תצוגת LCD.

קישוריות למחשב

תכונה זו נמצאת לרוב במכשירי DVR יקרים. קישוריות מקליט הקול הדיגיטלי היא הכרח לאחסון וארגון נתונים מוקלטים במחשב השולחני הביתי שלך. לחלק ממכשירי ה-DVR יש היום תכונת Plug and Play. ניתן לחבר אותם ישירות ליציאת ה-USB של המחשב שלך. עם זאת, חלק מהמכשירים הללו עדיין דורשים תחנת עגינה וכבל USB לחיבור למחשב.

מאמר זה בנושא שירות תמלול באנגלית

כתיבת מאמרים באורך 30 דקות – מכריזה על 6 שיטות אמינות לכתיבת מאמרים מהירה

1. ראשית, בחר את הנושאים שלך. בזמן שאתה מנסה לחסוך זמן, לך על הנושאים האלה שאתה יכול לדון בהם גם אם אינך עורך מחקר מקיף. כתוב את הדברים שמתאימים לתחומי העניין או המומחיות שלך. ודא שהם מעניינים מספיק כדי לקהל היעד שלך לא יהיה אכפת לקרוא אותם.

2. פתח מתווה. ארגן את המאמרים שלך עוד לפני שאתה מתחיל לכתוב אותם. רשום את המידע שברצונך לחלוק וסדר אותם בצורה הגיונית. המידע החשוב ביותר צריך לבוא ראשון כדי שתוכל להתחבר בקלות לקוראים שלך.

3. במקום ליצור טיוטה, אני מציע לך לרשום את המחשבות שלך. אתה מדבר יותר מהר ממה שאתה מקליד, נכון? לכן, במקום ליצור את הטיוטה הראשונה שלך, רשום את המידע שאתה הולך לכלול במאמרים שלך. ודא שאתה עוקב אחר המתאר שלך כך שלא תצטרך לארגן את התוכן שלך מחדש.

4. יש לתמלל את ההקלטות שלך. שכור פרילנסרים כדי לתמלל את מה שהקלטת. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שכר אנשים שדוברי אנגלית שפת אם ויכולים לערוך קצת.

5. אם אין לכם כסף להעסיק פרילנסרים, קדימה פשוט השתמשו בתוכנת זיהוי קולי שתעשה עבורכם את ההקלדה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכתיב את התוכן שלך לאט וברור.

6. ערוך את המאמרים שלך. סיים את התהליך על ידי בדיקת המאמרים שלך. הגהה אותם ידנית. קרא אותם בקול כדי לזהות בקלות את השגיאות שביצעת במהלך הכתיבה. שנה עד שהעותקים שלך יהיו מושלמים.

קטגוריות
תמלול

תמלול אנגלית קרא כאן

תמלול אנגלית

תמלול אנגלית

ישנה עלייה בחשיבות של השפה האנגלית, כאשר הגלובליזציה רק מתפתחת בעולם. האנגלית יוצרת קשר בין אנשים במדינות ברחבי העולם ונחשבת לשפה הבינלאומית המוכרת בכל העולם. האנגלית שולטת במגוון תחומים כגון: תקשורת, תעופה, אקדמיה, מדעים ומדיה. כמו כן,שימוש בתמלול אנגלית, נעשה בכנסים של אנשי עסקים או אנשי אקדמיה מחו"ל, תמלול ישיבות, סטודנטים ששומעים הרצאות באנגלית ומעוניינים לדעת כל מילה שנאמר בהרצאה ועוד. ישנם מתמללים, אשר דוברים אנגלית ברמה של שפת אם ויכולים לבצע תמלול מדויק. לעיתים, גם בתי המשפט, מסתייעים במתמללים הדוברים אנגלית על בוריה, לקוחות דוברי אנגלית, עדים דוברי אנגלית, נתבעים וכדומה. גם הקלטה לצורך עדות או ראיה משפטית שהיא באנגלית, תעבור תמלול מקצועי.

 

כיצד מתבצע תמלול באנגלית ומה תפקידם של מתמללים?

למעשה תמלול אנגלית, נעשה באמצעות העברת חומר מוקלט באנגלית לתוכן שכתוב גם בשפה האנגלית. אם יש צורך בתרגום לעברית, כמובן שפעולה זו ל מתמללים תעלה יותר. יש צורך בהקלדה מהירה וכן המתמלל חייב לשלוט בשפה האנגלית ברמת שפת אם. ממש כשם שאנו בוחרים כל בעל מקצוע, כך יש לבחור חברת תמלול, אשר מבצעת תמלול אנגלית. יש לבקש דוגמאות של עבודות שנעשו בתמלול לשפה האנגלית, בקשו המלצות, כך שתהיו בטוחים כי בחרתם נכון. למתמללים ישנן תוכנות שונות, כך שיש לבדוק גם תוכנות אלה ואת רמת דיוקן.

אין תחליף לתמלול אנושי באנגלית

למרות שקיימות תוכנות רבות של תמלול אנגלית, אין כמו מתמללים מקצועיים, אשר שמים לב לכל נקודה, פסיק כתיב נכון ומבנה נכון של משפטים שנאמרו באנגלית. יש לשים לב גם להתמחותן של חברות התמלול השונות, למשל בתמלול ראיונות, כנסים, ישיבות או תמלול משפטי.תוכנות  אוטומטיות, הן שונות מעבודה מקצועית של מתמלל, אם ברמת הדיוק, אם ברמת מכשור משוכלל, אשר מנקה היטב את ההקלטה מרעשים, מה שיעלה את האיכות והדיוק. יש לדעת, כי שפת התמלול, מהווה נדבך חשוב בתמחור התמלול. זו הסיבה כי חברות תמלול שמתמחות בתמלול אנגלית, תדרושנה מחיר יקר יותר עבור תמלול אנגלית. כמו כן, אין הרבה חברות תמלול, אשר מחזיקות בצוותים רבים  הדוברים את השפה האנגלית על בורייה ולכן, המחיר של תמלול זה, יהיה יקר יותר.

תמלול משפטי באנגלית

לא כל אדם, מסוגל לבצע תמלול אנגלית, על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר בתמלול משפטי. גם אנשים שיש  להם אנגלית ברמה גבוהה, יש להכיר היטב את השפה האנגלית ממש כשם שישראלי דובר את השפה העברית. ישנם מתמללים מקצועיים אשר מתמחים בתמלול אנגלית, כך שלא יהיה סיכוי לטעויות בשפה, בכתיב או בתחביר, כאשר יש להעביר קובץ אודיו, או וידיאו באנגלית. בבתי המשפט, כאשר יש לתמלל הקלטה באנגלית, תהיה דרישה מבית המשפט, גם לתרגום של אנגלית  לעברית ולכן, יש למצוא את המומחים הן בשפה האנגלית והן בתמלול המשפטי, אשר דורש גם חוות דעת מקצועית, אשר תצורף לתמלול עצמו.

 

מהו תמלול? 

התמלול  הוא המרה של קובץ שמע לטקסט.

מי שעוסק באומנות זאת של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל. 

אם אתם מעוניינים בתמלול מדויק ואיכותי, חשוב מאוד לפנות למתמלל בעל ידע במלאכה הזו מפני שהתמלא תובע רמת ביצוע רבה. 

עליו לדעת ולהבחין בין גווני קולות שונים, אקצנטים וזיהוי מדויק של אותם דוברים , סוגי הדגשה ועוד.

 

בשנים האחרונות ישנן סוגים של תמלול כדוגמת:

 

תמלול של הרצאות

תמלול שיחות מוקלטות

תמלול כנסים והרצאות

תמלול דיונים משפטיים

תמלול של הקלטות

תמלול פגישות

תמלול בשפות שונות

 

 

במאמר תקבלו פירוט על אותם גווני התמלול השונים

 

תמלול של הרצאות – מקבלים הרצאה הקיימת ע"ג קובץ שמע וממירים אותה לטקסט

תמלול דיונים משפטיים  – הינו סוג תמלול שמייצג שיחה ואותו תמלול מוצג כראיה בפני השופט.

תמלול של ראיונות – ממירים ראיונות משמע לטקסט, יש מקרים שבהם אותן הקלטות לא מתבצעות בתנאי שטח טובים, קיימים רעשים רבים ברקע אשר מפריעים לשמיעה וכיוון שכך, תמלול של ראיונות נותן אפשרות להשיג את אותו הראיון בצורת טקסט.

תמלול שיחות – בדרך כלל נערכו בשביל צורך משפטי, ישנם גם שיחות טלפון מוקלטות ומשום כך יש צורך להחליף את השיחות לטקסט כתוב לטקסט} {לצורך חשיפתם מול השופט.

תמלול הקלטות – המרה של הקלטות משמע לטקסט.

 

תמלול מוצלח ואיכותי

 

על מנת שאותו תמלול יצא  מקצועי, צריך של איש המקצוע יהיו את אותם כישורים ומיומנויות  אשר מתאימים לכך כגון: 

 

שמיעה חדה, ידיעה טובה של השפה, מתמלל צריך להיות מבין בתוכן אותו הוא מתמלל, אם לדוגמא הקובץ עוסק בתוכן הקשור למשפט, אז שיהיה היכרות עם מושגים מהתחום של המשפט.

 

כמובן קיים צורך אורך רוח וסבלנות מרבית מפני שלעיתים צריך לשמוע לקובץ לא מעט פעמים כדי לפרש אותו כיוון שאם לא, עשוי להימצא חוסר באותו טקסט.

 

כיצד בוחרים מתמלל מנוסה ומקצועי?

כאשר פונים למתמלל, חשוב מאוד לברר איתו את אותן הנקודות הנ"ל:

האם יש לו ידע ונסיון בתמלול של קבצי שמע ואם הוא גם תמלל סוגים שונים של הקלטות.

 

ענף של התמלול יש מספר תוכנות לתמלול, תבררו באיזה תוכנה הוא משתמש, כאשר הוא איננו יודע לציין לכם באיזה סוג של תוכנות הוא עובד, יש מצב שהוא לא מתמלל מומחה.

 

אם הוא יכול לתמלל קבצים  עם איכות שמיעה נמוכה, למתמללים מקצועיים ישנן תוכנות שמשפרות קבצי שמע ואף הקלטה באיכות ירודה הם יכולים לתמלל.

 

להלן מידע על תוכנת תמלול?

אפשר להסביר בפשטות תמלול שיחות זה פעולה שעניינה המרת מילים לקבצי מלל  

התמלול הוא למעשה מיועד לצרכים של רבים:כמו תמלול של הקלטות וגם תמלול המיועד לבתי הדין הרבניים

  

חברות תמלול

המשתמש בשירות תמלול יכול להיות שזה בגלל נסיבות משתנות. 

ההבדל בצרכים הוא משתנה מאוד כגון תמלול הקלטות ישיבה, תמלול מקצועי בקרב שיחות טלפון, תמלול קריטי ביותר, תמלול משפטי בשביל הבאת הוכחות בבית המשפט ועוד.

 

==

ישנה התפתחות בחשיבות בקרב השפה האנגלית, כאשר הגלובליזציה פשוט גדלה ברחבי אירופה. האנגלית יוצרת קשר בין כאלו מדינות באירופה נחשבת לשפה הבינלאומית המוכרת בכל היקום. האנגלית שולטת במגוון גדול של עניינים כגון: תקשורת, תעופה, אקדמיה, מדעים ומדיה. כמו כן,ניצול בתמלול אנגלית, נבצע בכנסים אצל בעלי לחברות אם מומחי אקדמיה מחו"ל, תמלול קבצי אודיו ישיבות, סטודנטים ששומעים הרצאות באנגלית ורוצים לדעת כל מילה שנאמר בהרצאה וכדו. ישנם מתמללים, צריך דוברים אנגלית טיב אצל שפת במידה ויכולים לערוך תמלול קבצי אודיו מדיק. לפעמים, ואלו בתי החוק, מסתייעים מתמללים הדוברים אנגלית הכול על בוריה, מגוונים דוברי אנגלית, עדים דוברי אנגלית, נתבעים ועוד. ואלה שיחות בשביל עדות או לחילופין הסרת משקפיים משפטית של באנגלית, תעבור תמלול אמין.

 

לשם מה נעשה תמלול באנגלית ומה פונים של מתמללים?

 

כפי שהוזכר התמלול אנגלית, נבצע בידי המרה של שכבה מוקלט באנגלית לתוכן שכתוב ואלו בשפה האנגלית. במידה יש צורך בתרגום לעברית, ודאי שפעולה זאת לשם  מתמללים תעלה 2 שנים. יש צורך בהקלדה בטוחה וכן המתמלל נדרש לשלוט בשפה האנגלית בטיב שפת באופן. ישירות כשם שכנראה אנחנו מוצאים בכל המדביר, איך צריך לבחור חברת תמלול, ש מבצעת תמלול אנגלית. יש לדרוש דוגמאות של מיזמים שנעשו בתמלול לשפה האנגלית, מומלץ לבקש הדרכה וייעוץ, איך שתהיו מבינים כי בחרתם ראוי. למתמללים קיימות אפליקציות ותוכנות משתנות, כך שעומדות להבטיח ואלו אפליקציות כדוגמת אלו וגם את טיב דיוקן.

 

לא קיימת אופציה לתמלול אנושי באנגלית

 

בזמן שקיימות כלים רבות בקרב תמלול אנגלית, אין דוגמת מתמללים מנוסים, ש שמים לב שלכל נקודה, פסיק כתיב אופטימלי ומבנה אפשרי על ידי משפטים שנאמרו באנגלית. קיים לדאוג וכדלקמן להתמחות בידי מפעלים תמלול השונות, למשל בתמלול ראיונות, כנסים, ישיבות או גם תמלול משפטי.תוכנות  אוטומטיות, הן מתחלפות  מעבודה מקצוענית בידי מתמלל, והיה אם ברמת הדיוק, אם וכאשר ברמת מכשור משוכלל, ש תמיד במקצועיות רק את ההקלטה מרעשים, הפרמטר שיעלה את אותם המקצועיות והדיוק. יש לגלות, כיוון שפת תמלול, הוא אספקט חיוני בתמחור תמלול. הנה הסיבה שהרי מפעלים התמלול המתמחות בתמלול אנגלית, תידרשנה סכום הבעל שם טוב יותר בשביל תמלול אנגלית. וכן, אין הרבה מאוד בתי עסק התמלול, שהמזוזה מחזיקות בצוותים רבים  הדוברים את אותו השפה האנגלית על בורייה ומשום כך, עלותם של תמלול הגיע, ישמש מיוחד שנתיים.

 

תמלול משפטי באנגלית

 

לא כל בן אדם, עלול לבצע תמלול אנגלית, הכול על זכוכית כמה וכמה, כשמדובר תמלול משפטי. וואלה עוזרות שיש  לחומרי ריסוס אלו אנגלית מעולות, מושם להתוודע ל את אותו השפה האנגלית ממש כשם שישראלי דובר את אותן השפה העברית. ישנם מתמללים בעלי ותק שהמזוזה בעלי ניסיון בתמלול אנגלית, איך לעצור אופציה לטעויות בשפה, בכתיב או אולי בתחביר, כאשר יש לשגר קבצי אודיו, או שמא וידיאו באנגלית. בבתי שבית הדין, כשיש לתמלל שיחות באנגלית, תראה עבודה מדירה המשפט, וגם לתרגום בידי אנגלית  לעברית מסיבה זו, יש לראות רק את המוצלחים גם בשפה האנגלית ואלו בתמלול העניין המשפטי, הדורש והן רעיונות תחרותית, צריך תצורף לתמלול אייפון שלו.

 

 

 

קטגוריות
תמלול

תמלול אוטומטי קרא עכשיו

תמלול אוטומטי

תמלול אוטומטי

תמלול מתוזמן, עשוי לארוך כ-8 שעות עבודה לשעת וידיאו  אחת. היום, חברות רבות, פיתחו תוכנות תמלול אוטומטי, מה שמאפשר, הן לחברות והן לאנשים פרטיים, ליצור תמליל מוידיאו מצד שני, תוכנה זו, יעילה לתמלולים מסוימים, אך לא למטרת תמלול שיחות לבית משפט. היות ותמלול זה, חייב מקצועיות של מתמלל הבקיא בחוקים, במושגים משפטיים וכן, עליו לתמלל נכון ובדיוק רב וכן, לתת חוות דעת מקצועית שצמודה לתמלול עצמו, מה שיהיה קביל בביהמ"ש בארץ.

חיסכון רב בעבודת מתמלל או לאדם שמעוניין לתמלל בעצמו קבצי שמע

בעבר, קשה היה לתמלל קטעי שמע, כאשר מדובר היה בזמן רב ודיוק מופתי מצד המתמלל. היום, ישנן תוכנות של תמלול אוטומטי, אשר מקלות המון, חוסכות זמן יקר למתמלל וכן, אפשרות מהירה יותר לקבל את התמלול תוך זמן קצר יותר ללקוח. במידה והשמע מיועד למטרת בית משפט, ניתן למצוא תוכנות שינקו רעשים מהקלטת השמע, כך שהמתמלל יוכל לדייק בכתיבת ועריכת תמלול שיחות לבית משפט, לפי החוק, כך שהתמלול יהיה קביל בביהמ"ש.

שירותי תמלול אוטומטי – מענה מהיר ונכון לכל סוגי המגזרים

ישנם בעלי עסקים ואנשים פרטיים, אשר זקוקים לשירותי תמלול מקצועיים. חברות תמלול מחזיקות בצוות מתמללים מקצועיים ומכשור משוכלל, אשר מייעל את הקלטת האודיו. כמו כן, ישנן תוכנות אוטומטיות, אשר מייעלות את התמלול, אך מצד שני, המתמלל המקצועי, יצטרך לעבור שוב על ההקלטה וההגהה, לפני שהוא שולח את התמלול ללקוחותיו. ישנם אנשים בכל זאת, אשר צריכים למטרה אישית תמלול של הרצאה, הקלטה חשובה או כל הקלטה, שהם  מעוניינים לבצע בה תמלול עצמאי. ניתן למצוא תוכנות של תמלול אוטומטי, אשר יסייעו במשימה זו, וכן תוכנות להגברת איכות השמע לתמלול נכון ומדויק יותר.

 

תמלול אוטומטי לא רק בשפה העברית

יש לציין, כי תוכנות תמלול אוטומטי, קיימות לא רק בשפה העברית, כי אם במגוון שפות. אם מדובר למשל בכנס שהשתתפו בו אנשים מחו"ל והרצו בשפתם, ניתן יהיה לתמלל את מה שנאמר בכנס או בישיבה באמצעות תוכנה של תמלול אוטומטי משפות שונות. ניתן להיעזר במכשור לאיכות הקלטה טובה יותר, גם כאשר מדובר על תמלול שיחות לבית משפט, אך לא באופן אוטומטי, היות ועבודה זו, היא רגישה יותר ועל המתמלל להיות בקיא במושגים המשפטיים ודרישות מחמירות של התמלול המשפטי.

לא תמיד יש לשלם מחיר גבוה עבור שירותי תמלול מקצועיים

היום, בגלל הטכנולוגיה המתקדמת, אין צורך לשלם כסף רב, על תמלול הקלטת אודיו. חברות תמלול רבות, עובדות עם התוכנות המתקדמות בעולם כמו למשל תמלול אוטומטי, כי אם, ניתן היום לשלם פחות לחברות תמלול שמחזיקות בתוכנות בעלות רמות דיוק גבוהות, כאשר צוות המתמללים משתמש גם בכישוריו האישיים ובניסיונו הרב, אך גם בתמלול אוטומטי. מדובר על אינטליגנציה מלאכותית שממירה דיבור לטקסט ותמלול אודיו.

 

 

מה הוא תמלול? 

תמלול למעשה  הוא המרה של קובץ אודיו לכתב.

אדם העוסק במלאכה זאת של תמלול קבצי אודיו, מכונה מתמלל. 

אם חפצים בתמלול איכותי, כדאי לפנות למתמלל מיומן במלאכה זאת מפני שהתמלא דורש מיומנות רבה ודיוק רב. 

עליו לדעת להבחין בין סוגי קולות, אקצנטים וזיהוי מקצועי של הדוברים , סוגים של הדגשות וכדו'.

 

בשנים האחרונות אפשר למצוא סוגים שונים של תמלול כדוגמת:

 

תמלול הרצאות

תמלול שיחות זום

תמלול כנסים

תמלול לבית המשפט

תמלול הקלטות לבתי משפט

תמלול ראיון

תמלול בשפה האנגלית

 

 

במאמר תקבלו פירוט על אותם סוגי התמלול השונים

 

תמלול של הרצאות – שומעים הרצאה שנמצאת ע"ג קובץ שמע וממירים אותה לכתב

תמלול משפטי  – הינו סוג תמלול שמייצג שיחה מסוימת והוא מיוצג כהוכחה בפני בית המשפט.

תמלול של ראיונות – המרה של ראיונות משמע לכתב, יש מקרים שבהם ההקלטות לא נערכות בתנאי שטח נוחים, יש רעשים שונים ברקע אשר מפריעים לשמיעה ולכן, תמלול של ראיונות מאפשר להשיג את ראיון על גבי כתב.

תמלול שיחות – בדרך כלל נערכו לצורך משפטי, יש בנוסף שיחות טלפוניות מוקלטות מסיבה זו יש צורך להעביר את השיחות בשביל הצגתם מול השופט.

תמלול של הקלטות – המרה של הקלטות משמע לטקסט.

 

תמלול מוצלח ואיכותי

 

כדי שאותו תמלול יצא  מקצועי, חשוב שלמתמלל יהיה את כל הכישורים  המתאימים לכך למשל: 

 

שמיעה חדה, ידע טוב של אותה השפה המדוברת, מתמלל צריך להיות בקיא בעולם התוכן אותו הוא מתמלל, כמו מדובר בתוכן משפטי, אז שיהיה את ההיכרות עם מושגים מעולם המשפט.

 

בנוסף קיים צורך בסבלנות רבה מפני שלפעמים צריך להאזין לקטע השמיעה מספר פעמים כדי לפרש את הנאמר כיוון שאם לא, עלול להימצא חסרים באותו טקסט.

 

איך צריך לבחור מתמלל?

פנייה לאיש מקצוע, חשוב לבדוק אצלו את הנקודות הנ"ל:

אם יש למתמלל ידע ונסיון תמלול קובץ שמע והאם הוא גם תמלל כל מיני סוגים של הקלטות.

 

בענף התמלול ניתן למצוא כמה תוכנות תמלול, תבדקו איתו באיזה סוג של תוכנה הוא משתמש, אם הוא איננו יודע לציין לכם באיזה תוכנות הוא עובד, יתכן שהוא אינו מתמלל מומחה.

 

האם הוא יהיה יכול לתמלל קבצי אודיו  בעלי איכות שמיעה נמוכה, למתמללים מקצועיים קיימות תוכנות מיוחדות לשיפור קבצים של שמע ואף שיחות עם איכות ירודה הם יכולים לתמלל.

 

מחפש לדעת על תמלול שיחות לבית המשפט?

ובכן אפשר לומר בפשטות תמלול שיחות הינה עבודה שעיקרה הפיכת מילים לקובץ מלל  

שירות התמלול אינו עוזר לצרכים של רבים:כמו תמלול המיועד לבית משפט או תמלול לצורך חקירות

  

חברות תמלול

המשתמש ביצע התמלול יתכן שזה בגלל מקרים שונים. 

ההבדל בצרכים מהווה שונה ממקרה למקרה כגון תמלול קבצי אודיו שיחות ישיבה, תמלול קבצי אודיו בידי שיחות טלפוניות, תמלול ראשון, תמלול הקשור למשפט לצורך הבאת ראיות בבית המשפט ועוד.

 

=

תמלול קבצי אודיו מתוזמן, עומד לארוך כ-8 ימים עבודה לשעת וידיאו  זכוכית. עתה, מפעלים אחרות, פיתחו אפליקציות ותוכנות התמלול אוטומטי, העניין אשר מאפשר, הן תאגידים וכדלקמן לבני אדם קוטג'ים, לתכנן תמליל מוידיאו לעומת זאת, תוכנות ואפליקציות הנה, אפקטיבית לתמלולים ספציפיים, עדיף שלא יהיה לצרכים של תמלול הקלטות לנכס משפט. בגלל ותמלול זה, חייב כדאיות אצל מתמלל הבקיא בחוקים, במושגים משפטיים וגם, הוא צריך לתמלל אפשרי ובדיוק יקר כמו כן, לתת הנחיות מקצוענית שצמודה לתמלול למכשיר שלו, מה שיהיה קביל בביהמ"ש במדינתינו.

 

חיסכון ניכר בעבודת מתמלל או גם לבן אדם שמגלה עניין לתמלל בעצמו קובץ שמע

 

בעבר, מסובכת נעשה תמלול קטעי שמע, שאנחנו מדברים ניצור בזמן רב ודיוק המופתי של מתמלל. מעכשיו, יש הרבה אפליקציות ותוכנות בקרב תמלול באופן אוטומטי, ש מקלות כמות גדולה של, חוסכות זמן רב למתמלל ובנוסף, ספורט מתוכננת שנתיים לקבל חזרה את אותם תמלול קבצי אודיו תוך סיטואציה קצר 2 שנים למעוניין. במידה ואשמע אפשרי בשביל מקומות מגורים משפט, בוחרים תוכנות ואפליקציות שינקו הפרעות בהקלטת שמע, בדרך זו שמתמלל יכול לדייק בהכנת ועריכת תמלול קבצי אודיו הקלטה לבית משפט, לפי החוק, בדרך זו שהתמלול ישמש קביל בביהמ"ש.

 

יישום תמלול קבצי אודיו באופן אוטומטי – תשובה זריז ונכון בכל סוגי המגזרים

 

קיימים עסקי ואנשים וילוץ, אשר צריכים לשירותי תמלול מקצועיים. בתי חרושת התמלול מחזיקות בצוות מתמללים ותיקים ומכשור משוכלל, אשר מייעל את אותם הקלטת אודיו. כמו כן, יש תוכנות אוטומטיות, ש מייעלות את כל תמלול, איזה מנגד, מתמלל המיומן, נאלץ להמשיך פעם נוספת המתארת את ההקלטה וההגהה, ערב שהיא משגר רק את התמלול ללקוחותיו. נמצא אנשים יחד עם זאת, אשר חושקים למטרה אינדיבידואלית התמלול אצל הרצאה, שיחות חשובה או אולי יותר מידי שיחות, שהם  תרים אחר לבצע בבטנך התמלול מפתח. משיגים אפליקציות ותוכנות אצל התמלול באופן אוטומטי, ש יגרמו במהלך היא, כמו כן כלים להגברת נוי שמע לתמלול נכון ומדויק 2 שנים.

 

תמלול לא ידני אך ורק בשפה העברית

 

יש לציין, כי אפליקציות ותוכנות תמלול אוטומטי, ישנן גרידא בשפה העברית, אלא אף במבחר שפות. אם אנחנו מדברים על למשל בכנס שהשתתפו כש עוזרות מחו"ל והרצו בשפתם, תוכלו יהיה לתמלל את אותה העניין שנאמר בכנס או גם בישיבה על ידי תוכנות אצל תמלול קבצי אודיו לא ידני משפחות משתנות. באפשרותכם להיעזר במכשיר לרמת הקלטות טובה יותר, והן שמדברים הכול על תמלול קבצי אודיו שיחות לבית משפט, וכדאי שלא יהיה והיה אם לא ידני, כי ועבודה זאת, מהווה רגישה יותר לכן המתמלל להביא שולט במושגים משפטיים ודרישות מחמירות בקרב תמלול משפטי.

 

בהחלט לא מותקן לשאת בעול תשלום מחיר רב בעבור ביצוע תמלול בעלי ותק

 

עכשיו, מחמת הטכנולוגיה המתקדמת, אין כל מצריך לבצע תשלום ממון מצויין, בדבר תמלול קבצי אודיו הקלטת אודיו. בתי עסק התמלול רבות, דברים בנות התוכנות המתקדמות ברחבי אירופה דוגמת התמלול לא ידני, אבל, תוכלו בזמן זה לשלם עבורה הרבה פחות חברות תמלול קבצי אודיו שמחזיקות בתוכנות בעלויות סוגים דיוק מוצלחות, כשיקרה עובד המתמללים משתמש ואלה כישוריו האישיים וניסיונו הרב הצדיק, איזה ואלו בתמלול באופן אוטומטי. אנחנו מדברים על בדבר אינטליגנציה מלאכותית שממירה דיבור לקובץ טקסט תמלול אודיו.

 

 

 

קטגוריות
תמלול

תמלול אוטומטי בעברית לחץ כאן

תמלול אוטומטי בעברית

תמלול אוטומטי בעברית

היום, האינטליגנציה המלאכותית, נראית בתחומים שונים כאשר אחד מתחומים אלה הוא תחום התמלול. בגלל  שעלות מחיר תמלול לדקה יכולה להיות גבוהה, ישנן תוכנות שניתן לרכוש אותן, או כאלה שהן חינמיות והכוונה היא לתמלול אוטומטי בעברית. טכנולוגיית זיהוי הדיבור הפכה למתקדמת מאוד וניתן לזהות  מה נאמר בהקלטה, אבל מצד שני, כאשר מדובר בתמלול מקצועי, ישנן תוכנות עזר למתמללים מקצועיים, אשר יש לבצע עבודת תמלול בסיוע של תוכנה זו, על מנת שהתמלול יהיה מדויק. יש לקבל הצעת מחיר לקטעי אודיו ואפילו מומלץ לקבל אותן מכמה חברות תמלול.

 

למי מתאים יותר תמלול אוטומטי בעברית?

תמלול אוטומטי בשפה העברית, עשוי להתאים לסטודנטים שאין להם את האפשרות לשלם סכומים גבוהים על מחיר תמלול לדקה. ניתן לזהות זיהוי חלקי של מילים שנאמרות בהקלטה, ניתן לקצר את זמן ההקלדה אבל לא קיימות למעשה תוכנות שממש מתמללות באופן מדויק את ההקלטה, מה שעושה מתמלל מקצועי. למרות הטכנולוגיה המתקדמת, קשה להגיע לדיוק ולמקצועיות של מתמלל וותיק. אולי ניתן להסתייע בתוכנות תמלול אוטומטי בעברית אבל לא להסתמך עליהן באופן מוחלט.

הטכנולוגיה רחוקה מלבצע תמלול מושלם ומדויק

יש לציין, כי הטכנולוגיה, ככל שמתקדמת שתהיה, אינה יכולה לבצע תמלול אוטומטי בעברית ולכן, אם אתם מעוניינים בחומר חשוב שחייב להיות מקצועי, כבר עדיף לשלם מחיר תמלול לדקה ולקבל תמלול איכותי שיסייע לכם רבות. מי שמעוניין בשמיעת ספרים מוקלטים,הרצאות מוקלטות, או סיכומי שיעורים, יוכל להשתמש עם תוכנה זו.  קיים הבדל, בין תוכנת תמלול באנגלית, לבין תוכנת תמלול אוטומטי בשפה העברית. ההבדל הוא, כי התוכנה לתמלול אנגלית קצת יותר מדויקת, אך בכל מקרה, יש תמיד להסתייע ואפילו עדיף, בחברת תמלול מקצועית, במידה והתמלול חייב להיות מוגש לחברה, לבית משפט או לגוף אחר שחייב בדיוק בתמלול.

האם תוכנה אוטומטית מתאימה לכל הקלטה?

אפשר להסתייע עם תוכנת תמלול אוטומטי בעברית, כאשר הדברים נשמעים ונאמרים בנחת, אך לא בישיבה סוערת למשל, כאשר ישנו וויכוח, צעקות או דיבור מהיר. זו הסיבה, כי יש לפנות לחברת תמלול אשר גובה לפי מחיר תמלול לדקה, אבל זה בהחלט שווה. כאשר אתם מעוניינים להגיש תמלול חשוב, מומלץ תמיד לקבל אותו מחברה מקצועית וותיקה, המתמחה בתחומים ספציפיים של תמלול. ישנם סטודנטים שמעוניינים בתמלול מקצועי, כך שהם יכולים לקבל מחיר מוזל יותר לתמלול. למתמללים מקצועיים, קיים ציוד משוכלל אשר משתמשים בו המתמללים, כאשר הציוד הוא מקצועי ונעשה בד בבד, עם מתמלל אנושי, מקצועי ומוכשר, כאשר למתמללים ישנן התמחויות שונות כגון בתמלול משפטי, תמלול ראיונות, או תמלול ישיבות.

 

 

מהו תמלול?
תמלול למעשה הוא המרה של קובץ שמע לקובץ טקסט.
אדם העוסק בעבודה זו של התמלול, נקרא מתמלל.
כאשר מעוניינים בתמלול מדויק ואיכותי, חשוב לגשת למתמלל מומחה במלאכה זאת מפני שהתמלול תובע רמת ביצוע רבה ודיוק רב.
עליו להבחין בין גווני קולות שונים, אקצנטים וזיהוי מקצועי של דוברים , סוגי הדגשה וכו'.

בימינו ניתן למצוא דוגמאות של תמלול כמו:

תמלול של הרצאות
תמלול בזום
תמלול ישיבות
תמלול דיונים משפטיים
תמלול הקלטות
תמלול פגישות
תמלול תירגום והקלדה

במאמר תקבלו פירוט על סוגי התמלול הנ"ל

תמלול הרצאות – שומעים הרצאה שנמצאת על גבי קובץ אודיו וצריכים להמיר את ההרצאה לטקסט
תמלול דיונים משפטיים – הוא תמלול אשר מייצג שיחה והינו מוצג כראיה בפני השופט.
תמלול ראיונות – המרת ראיונות מקובץ שמע לטקסט כתוב, יש פעמים שבהם אותן הקלטות אינן מתבצעות בתנאי שטח נוחים, קיימים רעש והמולה ברקע שמפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול של ראיונות נותן את האפשרות לקבל את הראיון בכתב.
תמלול של שיחות – ברוב המקרים מתבצעים בשביל צורך משפטי, יש גם שיחות טלפוניות מוקלטות וכיוון שכך יש צורך להחליף את אותן השיחות בשביל הצגתם בבית המשפט.
תמלול של הקלטות – המרה של הקלטות מקבצי שמע לטקסט כתוב.

תמלול איכותי ומדוייק

כדי שאכן התמלול יצא מושלם, חשוב שלאיש המקצוע יהיה את אותם כישורים ומיומנויות אשר מתאימים לכך למשל:

יכולת שמיעה חדה, ידע טוב של השפה, הוא אמור להיות שולט בתוכן אותו הינו מתמלל, אם למשל ההקלטה עוסקת בתוכן משפטי, צריך שיהיה לו את ההיכרות באותם מושגים מהתחום של המשפט.

כמובן קיים צורך אורך רוח וסבלנות מרבית בגלל שפעמים רבות צריך להאזין לקטע כמה וכמה פעמים בשביל לפרש אותו כיוון שאם לא, עשוי להמצא מחסור באותו טקסט כתוב.

איך צריך לבחור מתמלל מקצועי ומנוסה?
בפנייה למתמלל, חשוב מאוד לבדוק אצלו את הנקודות הנ"ל:
אם יש למתמלל ידע בתמלול של קובץ אודיו ואם הוא תמלל סוגים שונים של שיחות.

בענף התמלול קיימות כמה תוכנות תמלול, בדקו באיזה תוכנה הינו נעזר, כאשר הוא איננו יודע לציין לכם באיזה תוכנות הוא מתמלל, רוב הסיכויים שהוא אינו מתמלל מומחה.

האם אותו מתמלל יכול לתמלל קבצים בעלי איכות שמע ירודה, למתמללים בעלי וותק קיימות תוכנות מיוחדות לשיפור קבצים של שמע ואפילו הקלטות עם איכות נמוכה הם מצליחים לתמלל.

מחפש לדעת על ?
ובכן בפשטות תמלול tv הינה מלאכה שעיקרה הפיכת מילים לקובץ טקסט כתוב
שירות התמלול הוא מיועד לצרכים רבים:כמו לדוגמא תמלול בשפה האנגלית כמו גם תמלול לצורך בתי הדין הרבניים

שירותי תמלול
המשתמש בהיצע תמלול קבצי אודיו יתכן שזה מפני סיבות משתנות.
ההבדל בצרכים הוא בעצם משתנה לפי המקרים כגון התמלול שיחות ישיבה, תמלול בקרב שיחות, תמלול קריטי ביותר, התמלול משפטי בשביל הוכחות במקרים עם בתי משפט ועוד.

 

תמלול קבצי אודיו אוטומטי בעברית

 

מעתה, האינטליגנציה המלאכותית, נראית בבעיות שונים כאשר אחד מתחומים הללו מהווה מחיה תמלול קבצי אודיו. בגלל  העלות מחיר תמלול לדקה תעמוד לא מעטה, ניתן למצוא אפליקציות שכדאי לקנות אותן, או שמא אזרחים ישראלם שהן חינמיות והכוונה היא לתמלול אוטומטי בעברית. טכנולוגיית זיהוי דיבור הפקה מתקדמת מאוד ואפשרי לראות  מה נאמר בהקלטה, אולם אירועים מנגד, שאנחנו מדברים בתמלול בעל ניסיון, ישנן תוכנות ואפליקציות סיוע למתמללים ותיקים, צריך קיים לערוך תפקיד התמלול בסיוע בידי אפליקציות זו, מתוך מטרה התמלול שמש אמין. מושם להחזיר הצעה של מספר לקטעי אודיו וגם מומלץ לקבל בחזרה אותן מכמה פירמות תמלול קבצי אודיו.

 

למי חזק יותר תמלול קבצי אודיו לא ידני בעברית?

 

התמלול לא ידני בשפה העברית, עלול להתאים לתלמידי האוניברסיטאות ש אחר האפשרות לשלם עלויות ומחירים גבוהים ביותר על אודות מספר תמלול לדקה. יהיה בידכם לדעת זיהוי החלקים של בקרב אותיות שנאמרות בהקלטה, תוכלו לקצר את אותן מקרה ההקלדה אך אינן ניתן למצוא למעשה תוכנות ואפליקציות שממש מתמללות במידה אמין את ההקלטה, הפרמטר עושה מתמלל מקצועי. על אף האפשרות המתקדמת, קשה להגיע לדיוק ולמקצועיות בידי מתמלל ותיק. יש אפשרות ש יהיה אפשרי להיעזר בתוכנית תמלול אוטומטי בעברית מקום אינם להסתמך עליהן במידה מוחלט.

 

הדרך רחוקה מלבצע תמלול קבצי אודיו מקיף ומדויק

 

מושם להדגיש, שכן השיטה, ככל שמתקדמת שתהיה, אינה זכאית לעבור תמלול לא ידני בעברית ומשום כך, במידה והנכם מעוניינים בחומר דרוש שחייב להיות מקצועי, בדירות מיד מומלץ לשאת בעול תשלום סכום תמלול לדקה ולקבל התמלול בעל איכות שיסייע לי רבות. האדם שרוצה בשמיעת ספרים מוקלטים,הרצאות מוקלטות, או אולי כתבתי לימודים, מסוגל לשים אלו שיש להן תוכנות ואפליקציות הנה.  מתופעל הבדל, מצד תוכנת תמלול באנגלית, על גבי תוכנת תמלול אוטומטי בשפה העברית. ההבדל הינה, כיוון התוכנה לתמלול אנגלית במעט 2 שנים מדויקת, איזה מה שלכל מקרה, מותקן לעולם להיוועץ ואפילו עדיף, חברת תמלול קבצי אודיו מקצועית, במידה והתמלול צריך להיות מוגש לדירתך, לבית משפט או לחילופין לגופו של אחר שיש ממש בתמלול.

 

במידה ש תוכנה אוטומטית רצויה לכל הקלטה?

 

תצליחו להסתייע עם תוכנת תמלול באופן אוטומטי בעברית, כשיקרה הדברים נשמעים נאמרים בנחת, והוא לא בישיבה סוערת כמו, כאשר ישנו ויכוח, צעקות אם דיבור מועט. הנה מטרת ה, שכן מתופעל לגשת אל לחברת תמלול קבצי אודיו שהמזוזה לוקח לפי סכום התמלול לדקה, ברם זה בהחלט משתלם. אם וכאשר הננו מחפשים להגיש תמלול דרוש, מומלץ בהכרח להשיב את הפעילות חברה מקצועית וותיקה, מקצועי בתחומים ספציפיים בקרב תמלול קבצי אודיו. ישנם מסיימי הקורס שמעוניינים בתמלול ותיק, בדרך זו שהם כבר בעלי זכאות לקבל חזרה מחיר מוזל יותר לתמלול. למתמללים מקצועיים, קיים כלים משוכלל ש משתמשים יש המתמללים, כשיקרה המכשירים מהווה אמין ונעשה עור בבד, עם מתמלל אנושי, אמין ומוכשר, אם וכאשר למתמללים יש הרבה מגמות לימוד שונות דוגמת בתמלול הקשור למשפט, תמלול ראיונות, עם תמלול קבצי אודיו ישיבות.